ESKO İLE SONLANDIRMA İŞLERİ ARTIK ÇOK DAHA BASİT

ESKO İLE SONLANDIRMA İŞLERİ ARTIK ÇOK DAHA BASİT
Kongsberg dijital kesim sistemleri Esko’nun Türkiye pazarını yakından takip edip, aktif rol aldığı 2O1O yılından bu yana Türkiye pazarında ciddi bir taleple karşılaşmış, ambalaj ve reklam sektörünün öncü firmalarının tercihi olmuştur.


Kongsberg dijital kesim sistemleriyle gerek karton ve oluklu ambalaj sektörlerine gerekse açıkhava reklam firmalarına dünyanın en sağlam ve en hızlı çözümleri sunulmaktadır. Sektörün en geniş yelpazedeki ürün gamına sahip olan Kongsberg dijital kesim sistemleri Esko’nun Türkiye pazarını yakından takip edip, aktif rol aldığı 2O1O yılından bu yana Türkiye pazarında müthiş bir artış göstermiş, ambalaj ve reklam sektörünün öncü firmalarının tercihi olmuştur. Kongsberg kesim sistemleri endüstriyel uygulamalardan tabela yapımına ve ambalaja kadar her sektörün kesim ve tasarımda aradığı hassasiyet standartları gözetilerek geliştirilmektedir. Günümüz sistemlerindeki sağlamlık ve güvenilirlik, onlarca yıl süren araştırma ve geliştirme faaliyetleri ışığında nesilden nesle iyileştirilen makine üretim teknikleri ile en ileri kesim çözümlerinin geliştirilmesinden kaynaklanmaktadır. Giderek genişleyen formatlar nedeniyle, Kongsberg C ekstra geniş sistemlerin lideri olmaya adaydır. Esko, tepeden tırnağa daha iyi hale getirilen dijital sonlandırma sistemleriyle fark oluşturuyor. Kongsberg serisi yeni kesim, pilyaj ve frezeleme makineleri tam entegre yazılım çözümleri paketiyle desteklenen yeni ve kolaylaştırılmış bir platform seçeneği içinde sunuluyor.

Önemli Noktalar:

- İki yeni dijital kesim sistemi ailesi; Kongsberg X ve Kongsberg C, farklı dijital kesim sistemi ebatları ve konfigürasyonlarına sahip;

- Hızlı iş değişimi için otomatik aparat ayarı;

- Hatasız fiyat teklifleri ve üretim planlaması için yeni yazılım aracı;

- İşletim yazılımına uzmanlık ekleyen entegre Sonlandırma Malzemeleri Veritabanı;

- Daha iyi iş yönetimi için Automation Engine Cihaz Yöneticisi ile kesim makinesini iş akışına entegre etme imkanı.

Esko i-cut suite yazılımı

i-cut Suite, geniş/süper geniş format baskıya yönelik baskı öncesi tüm işlerinizi düzenleyen bir yazılım paketi. Büyük ebatlı baskı makinesine yatırım yaptınız ama bazı işler diğerlerine göre daha fazla baskı öncesi çalışması gerektiriyor. Bir PDF ön kontrolü almak, imajları düzenli olmayan eklemelere bölmek veya işleri akıllıca yerleştirerek malzemeden en fazla şekilde yararlanmak; tüm bunlar olması gerektiğinden daha çok zaman alıyor. i-cut Suite, geniş/süper geniş format baskı için tüm ön baskı işlerinizi düzenleyen bir yazılım paketi sunuyor. İşleri Adobe Illustrator’da yaparak zaman kaybetmeyi bırakın i-cut Suite modülleri kaliteden ödün vermeden çok daha hızlı şekilde çalışmanızı sağlar.

Ön kontrol

PDF ön kontrolü zaman kazandırır ve sorunları çok geç olmadan çözer. Bazı PDF’lerin neden basmadığını bulmaya çalışarak zaman kaybetmeyin, ön kontrollerini yapın ve düzeltin.

Kesim çizgileri kolaylaşıyor

Kesim çizgileri yaratmak için Adobe Photoshop veya Illustrator programlarına girmeyi unutun. i-cut yazılım modülü “i-cut Layout“ kesim çizgileri oluşturmak ve temizlemek için tek bir çözüm sunar.

Otomatik bıçak izi oluşturma

Yanlış ayar kimi zaman kesim konturu ve grafik arasında rahatsız edici, beyaz çizgiler oluşturur. i-cut Layout bir otomatik bıçak izi oluşturma aracına sahiptir.

Montaj

Herhangi bir işi en ekonomik şekilde yerleştirip, montajını yapın: dikdörtgen, gerçek şekiller, çift taraflı işler… Optimize edilmiş yerleştirme düzeni malzeme tasarrufu sağlar ve üretim süresini azaltır. Bu, özellikle büyük ebatlı baskı malzemeleriyle çalışırken kullanışlıdır. Aynı zamanda malzeme stoğunuzu takip etmenize de yardımcı olur.

Büyük ebatlı baskı işlerini birbirine ekleme

i-cut Layout, çok büyük ebatlı işler ve billboard’lar için mükemmeldir. Özel uygulamalar için düzenli olmayan eklemeler tanımlanabilir: fuar stand köşeleri, duvar kaplamaları, mağaza vitrinleri, araba giydirmeleri.

Hassas ayar

Genellikle başka yöntemlerde, basılı işler ve kontur kesim arasındaki hafif bozulmalar kabul edilemez sonuçlara neden olabilirBu içerik 1431 defa okundu.