CANAPA SHININGSTAR MASTER 96 SERİSİ İLE MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

CANAPA SHININGSTAR MASTER 96 SERİSİ İLE MALİYETLERİNİZİ DÜŞÜRÜN

Canapa Kağıt Tenolojileri’nin piyasaya sürdüğü ShiningStar Master 96 kaplamalı kağıtları, piyasaya tanıtıldığı ilk günden bu yana, dünyanın dört bir yanındaki tekstil baskı üreticileri tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Firmanın uzun yıllar devam ettiği Ar-Ge çalışmaları sonucu üretilen seri, kullanılan özel kaplama formülasyonu sayesinde süblimasyon baskı üreticilerine pek çok avantaj sunuyor.

Isı preslerinde çok yüksek hızlarda bile yüksek verimlilikte ve kusursuz mürekkep transfer özelliği sunan Master 96 serisi, kullanılan mürekkebin maksimum seviyede kumaşa transfer edilmesini sağlayarak renk kalitesini en üst düzeye çıkarıyor. Bu sayede normal kağıtlara yapılan transfer işlemine kıyasla %7O daha az mürekkep tüketimi elde edilerek önemli ölçüde maliyet avantajı sağlıyor. Master 96 serisi, hızlı mürekkep emilimi ve hızlı kuruma özelliği sayesinde, baskıdan çıkan kağıdın herhangi bir bekleme süresi olmaksızın pres makinesine alınmasını sağlıyor. Pres esnasında mükemmel transfer ve anında kumaşa tutunma (yapışma) olanağı sunan kağıtlar, üretim verimliliğini de üst düzeye çıkarıyor.

9O gram baz kağıt gramajı ve 6 gram kaplama gramajı olmak üzere 96 gram toplam kağıt gramaja sahip olan ürün, 11O, 132, 16O, 26O ve 32Ocm rulo en seçenekleri ile tüm baskı üreticilerinin farklı ebat ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veriyor. Standart olarak 16O metrelik rulo uzunluğuna sahip ürün için farklı özel ölçüler de talep edilebiliyor. Dijital süblimasyon baskılar için geliştirilen Shining Star Master 96 kaplamalı kağıtları, bayraklar, spor giyim ürünleri, moda kumaşları ve ev dekorasyon ürünleri gibi en az %6O polyester içeren malzemelerde kullanılabilir.Bu içerik 1939 defa okundu.