CANON IMAGEPRESS C85O SERİSİ OLAĞANÜSTÜ RENKLİ BASKI KALİTESİ VE GELİŞTİRİLMİŞ İŞ ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

CANON IMAGEPRESS C85O SERİSİ OLAĞANÜSTÜ RENKLİ BASKI KALİTESİ VE GELİŞTİRİLMİŞ İŞ ÇÖZÜMLERİ SUNUYOR

Canon Europe, yeni becerileri ile dikkat çeken tonerli tabaka dijital baskı makineleri serisi imagePRESS C85O ile işletmelere yüksek hacimli üretkenlik sunuyor. imagePRESS C85O, afiş yaprakları beslemek için otomatik bir çift taraflı besleyici ile geliştirilmiş iş akışı çözümleri sunarak olağanüstü sonuçlar üretiyor.

Afiş baskısı yapabilmesi, Canon imagePRESS C85O serisinin tanıtıldığından beri popüler bir özelliği olarak dikkat çekiyor. Uzun tabakaların beslenmesi için eklenen otomatik çift taraflı besleyici, bu özelliğin ticari potansiyelini tamamen açığa çıkartıyor. Müşteriler böylece, bu ortam formatının avantajlarını çok daha iyi bir şekilde tanıtıp, sundukları ürün gamını farklılaştırabiliyor.

Canon Europe, Müşteri Grubu Ticari Yazıcı ve Üretim CRD Üst Direktörü Peter Wolff, imagePRESS C85O ile ilgili şunları söylüyor: “Kalite, üretkenlik ve uygulama çok yönlülüğü, dijital üretim çözümlerimizin sürekli geliştirilmesindeki ana ilkelerimiz. Ortam besleme ve iş akışı konularındaki bu yeni gelişmiş özellikler, imagePRESS C85O serisi müşterilerinin sundukları ürünleri farklılaştırma fırsatlarından tam olarak faydalanabilmelerini sağlayacak.

Bunlara ek olarak renk tutarlılığını, üretkenliği ve işletim verimliliğini de geliştirecekler.” Yeni POD KulesiLite XL-A1 uzun tabaka besleyici, (762mm’ye kadar) 1,OOO afiş tabakasının otomatik olarak çift taraflı beslenmesini sağlıyor. Bu özellik de Baskı Hizmeti Sağlayıcıları’nın (PSP’ler) ve şirket içi baskı odalarının, A4 yatay katlanan belgeler, geniş kitap kapakları, üçe katlanan broşürler, uzun kartpostallar ve doğrudan posta vb. gibi uzun tabakaların kullanıldığı belgeler, kitaplar ve yüksek kalitedeki grafik sanat uygulamalarını daha yüksek hacimde üretebilmelerine olanak veriyor.

imagePRESS C85O serisi, özellikle yoğun, birçok uygulama ile çalışan üretim ortamları için idealdir. Cihaz ayrıca önden beslemeye olanak veren ortam tepsisi ile operatörlerin standart formatlar ve uzun tabakalar arasında kolayca geçiş yapabilmelerini sağlıyBu içerik 1766 defa okundu.