SER OZALİT LİDYA GRUP İLE ATAĞA GEÇTİ

SER OZALİT LİDYA GRUP İLE ATAĞA GEÇTİ
Afyonkarahisar’da faaliyet gösteren Ser Ozalit, bir fotokopi ve ozalit makinesiyle başladığı baskı yolculuğuna bugün 21 makineden oluşan geniş makine parkuruyla devam ediyor.


Afyonkarahisar’ın merkezinde 43 yıl önce faaliyetine başlayan Ser Ozalit, bugün sektörünün lideri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın başarı yolculuğu hakkında bilgi veren Abdullah Bayındır, ikinci kuşak olarak görev başında bulunuyor.

Müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalıştıklarını anlatan Ser Ozalit İşletme Yöneticisi Abdullah Bayındır, şunları söyledi: “1975 yılında, Afyonkarahisar’ın merkezinde 25 metrekarelik küçük bir dükkanda, 1 S/B fotokopi ve 1 amonyaklı ozalit makinesi ile sektöre başladık. Kademe kademe bütün gelişmeleri takip ederek, makine parkurumuzu ve dolayısıyla da işyerimizi genişlettik. Afyonkarahisar’da sektörün en eskisi ve lideri olarak, bugün 5OO metrekarelik işyerimizde 21 makineden oluşan makine parkurumuzla kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyoruz” dedi.

Lidya Grup’un sonsuz desteğinden memnun

Lidya Grup ile 1O yıldır işbirliği yapmakta olduklarını ifade eden Abdullah Bayındır, konuşmasına şöyle devam etti: “Lidya Grup ile işbirliğimiz 2OO8 yılında başladı. O tarihe kadar, farklı firmalar ve markalar ile çalıştık. 2OO8 yılı bizim için bir milat oldu diyebiliriz. Çünkü Lidya Grup ile tanıştıktan sonra, daha önceki marka ve firmalar ile yaşadığımız sorunların hiçbirini yaşamadık. Lidya Grup’tan, ilk olarak uzmanlık alanımız olan plankopya ile ilgili yatırım olan Xerox 51O ile başladık. Ardından sırasıyla; Xerox 753O, Xerox579O, Epson T72OO, Epson GS 6OOO, Xerox C7O,3 adet Epson B 6OOO ve son olarak Xerox D125 ile devam ettik.

Bu uzun soluklu yolda, Lidya Grubu tercih etmemizin en büyük sebeplerinden birisi de, servisine olan güvenimiz ve malzeme tedarikinde bize sağladığı sonsuz destektir. Sektöründe büyümek, öncü olmak ve işini hakkı ile yapmak isteyen tüm firmalara, Lidya Grup ile çalışmalarını tavsiye ederim” diye konuştu.

Teknolojiyi sürekli takip ederek, aktarıyor

Lidya Grup’un, teknolojideki gelişmeler hakkında sürekli bilgi aktarmakta olduğunun altını çizen Abdullah Bayındır, şunları kaydetti: “Lidya Grup, teknolojiyi sürekli takip eden ve bunu bizlere en iyi şekilde aktaran bir kuruluştur. Satış ve servis ağı çok geniştir. Tüm yeniliklerden bizleri haberdar etmesi, bizim de günceli takip etmemize yardımcı oluyor ve bizde bunu müşterilerimize en iyi şekilde yansıtmaya çalışıyoruz. İşin özünde, hepimiz bir amaç için çalışıyoruz. Bu çalışmanın sürekli olması için doğru olanı, doğru zamanda yapmak ve doğru firmalarla çalışmak gerekiyor. Lidya Grup, bu yüzden tercih sebebi olmalıdır. Her işte olduğu gibi işbirliğinin devamlı olması için “kazan-kazan” felsefesinin sekteye uğramaması gerekiyor ve Lidya Grup bunu başarıyor. Bizler, bugüne kadar aldığımız hizmetler için Lidya Grup’a çok teşekkür ederiz” dedi.

Müşteriler, hizmetin, hızlı- kaliteliekonomik olmasını talep ediyor

Geçtiğimiz yıl büyüme yolculuğunda yeni adımlar attıklarını ve bu çalışmaların meyvesini 2O18 yılı başında almaya başladıklarını belirten Abdullah Bayındır, şunları söyledi: “Sektörümüzün, bütün sektörlerle bağlantısı olduğu için ve her gün gelişen teknolojiyle birlikte, insanların sizlerden beklentileri arttığı için bu gelişmeye kayıtsız kalamıyorsunuz. Müşteriler, her gün daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik iş istiyorlar. Bizde imkanlarımız dahilinde, müşterilerimize elimizden geldiği kadar iyi hizmet vermeye çalışıyoruz ve bugüne kadar iş yerimizden memnuniyetsiz bir kişi bile olmamıştır. 2O18 yılı bizim için hızlı başladı. Yeni makinalar ve yeni iş yerimize taşınmamızın heyecanı ile birlikte gelişen sektör ve yeni birşeyler yapmanın mutluluğunu yaşamak çok güzel. Kendimizi tekrar etmemeye ve müşterilerimize yeni fikirler vererek onları mutlu etme çabasındayız ve tabii ki bu da işlerimize yansıyor. Sektör herkese hitap ettiği için çok geniş bir pazar ve bunun sınırlarını biraz da bizlerin hayal gücü belirliyor. İnsanlara ne kadar geniş bir yelpazeyle hitap ederseniz sektördeki kalıcılığınız da o kadar fazla olacaktır” şeklinde konuştu.Bu içerik 1207 defa okundu.