CANON, YENİLENEN PARTNER PROGRAMI İLE İŞ ORTAKLARINA EKOSİSTEM SUNUYOR

CANON, YENİLENEN PARTNER PROGRAMI İLE İŞ ORTAKLARINA EKOSİSTEM SUNUYOR
Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, EMEA genelindeki iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Partner Programı’nın kapsamını yeniledi.


Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, EMEA genelindeki iş ortaklarının hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Partner Programı’nın kapsamını yeniledi. Program, Canon iş ortaklarına büyüme fırsatlarını geliştirme, yönetme ve yeni pazarlara açılma alanlarında yol gösteriyor. Partnerlerin geri bildirimleriyle güncellenen program, Canon’un eşsiz bilgi ve uzmanlığıyla harmanlanarak yeni alanlara yönelmek isteyenlere kılavuzluk ediyor.

Hızla gelişen teknolojiler, kurumsal alandaki rekabeti belirgin bir şekilde artırıyor. Günümüzde, tüketici deneyimi kişiselleştirme ve hız öne çıkarken tüketiciler, iş birliği yaptıkları her işletmeden yüksek performans bekliyor. Canon, iş ortaklarının değişen koşullara adapte olmaları ve tüketicinin beklentilerini en hızlı ve doğru şekilde karşılamaları için partnerlerine gerekli kaynağı yaratmak amacıyla birden fazla adımı içeren Partner Programı’na, değer önermeleri ekleyerek ekosistem kurmalarına yardımcı oluyor. Canon’un, programla birlikte yarattığı beş değer önermesi ise şu şekilde:

Çeşitlendirme

Canon Partner Programı,iş ortaklarının farklı ürün ve hizmetler satma fırsatlarını yakalamasına yardımcı olurken işlerini çeşitlendirmelerini ve büyütmelerini destekliyor. Ofis çözümleri sunan partnerlerine uzmanlığını, ürün çeşitliliği sunan Canon, özellikle 2O24 yılında dijital pazarın %225 artış göstereceğini tahmin ederek, işletmelerin dijital alanda genişlemelerinin büyük bir fırsat yaratacağını ön görüyor.

İş Birliği

Canon, yeni Partner Programı ile iş ortaklarının yaşadığı zorlukları ve sıkıntıları daha iyi tespit ederek şeffaf bir ilişki geliştirmeyi sağlıyor. Program, özel olarak destek veren “Müşteri Yöneticileri” aracılığıyla partnerlerin üç ayda bir iş süreçlerini inceliyor ve sonucunda ortaya çıkan bilgilere göre iş süreçleri şekillendiriyor.

Genişleme

Program, iş ortaklarına pazar ile ilgili bilgi sahibi olmalarına yardımcı oluyor. Yeni pazarları anlamalarını ve bu pazarlara doğru nasıl genişleyecekleri konusunda daha donanımlı olmalarını sağlıyor.

Kazanma

Partnerler, programda yer alan yeni bir Ortak Öğrenme Merkezi aracılığıyla etkin satış yapmak ve satışları en yüksek düzeye çıkartmak için tasarlanmış ek eğitim ve kaynaklara erişebiliyor. Üç bölüme sahip kaynaklar, Canon ürün gamı ve değer önermeleri hakkında bilgi toplama; satış konuşmalarını destekleme ve yeni bir satış platformu sunuyor.

Kolaylık Sağlama

Program, iş ortaklarının hedeflerine odaklanmalarını kolaylaştıracak hizmetler veriyor. Bu hizmetlerin arasında servis etkinleştirme kataloğunun yanı sıra servis kabiliyetini ve verimliliği artıracak yol haritaları bulunuyor.Bu içerik 920 defa okundu.