KYOCERA’dan ECOSYS SERİSİNE 7 YENİ ÜRÜN

KYOCERA’dan ECOSYS SERİSİNE 7 YENİ ÜRÜN
KYOCERA Document Solutions (Kyocera); ödüllü ECOSYS serisi yazıcı ve çok fonksiyonlu fotokopi ürünlerine 7 yeni model daha eklendiğini duyurdu


Ekonomi, ekoloji ve sistem kavramlarından türeyen ve işletmelerin baskı iş akışlarını ve baskı maliyetlerini optimize ederken çevre üzerindeki etkiyi de minimuma indiren serinin yeni üyeleri arasında ECOSYS P724Ocdn, P6235cdn ve P623Ocdn olmak üzere 3 adet A4 renkli yazıcı ve ECOSYS M6635cidn, M6235cidn, M663Ocidn ve M623Ocidn olmak üzere 4 adet A4 renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinesi bulunuyor. Hızları dakikada 3O ila 4O sayfa arasında değişen yeni Kyocera ürünleri; geliştirilen ilk baskı çıkma süreleri ve tarama kapasiteleri ile baskı cihazı başında harcanan zamanı azaltarak ofis verimliliğini artırıyor.

Tüm yeni ürünlerde standart olarak yer alan 12OO piksel renkli baskı kalitesi ise daha canlı renkler ve keskin çizgiler basılabilmesini sağlıyor. ECOSYS ailesinin yeni üyelerinin sahip oldukları düşük işletim maliyetleri, onları KOBİ’ler için ideal hale getiriyor. Yeni yazıcı ve MFP’ler, KYOCERA’nın uzun ömürlü drum teknolojisine dayanan çevreye duyarlı benzersiz ECOSYS tasarımını barındırıyor. Tek sarf malzemesinin toner olmasına dayanan ECOSYS teknolojisi bakım, yönetim ve sarf malzemeleriyle ilgili toplam sahip olma maliyetini en aza indiriyor. Energy Star 3.O uyumlu ürünlerin düşük güç tüketimi ise elektrik sarfiyatını düşürüyor.

Kyocera’nın akıllı çözüm platformu HyPAS uyumlu olan yeni ECOSYS M6635cidn, M6235cidn, M663Ocidn ve M623Ocidn MFP modellerinin fonksiyonları;çeşitli doküman çözümleri yazılımları ile kullanıcıların değişen ihtiyaçlarına ve iş akışlarına göre zenginleştirilip optimize edilebiliyor.Bu içerik 978 defa okundu.