BROTHER GTX AVRUPA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ

BROTHER GTX AVRUPA’NIN EN İYİSİ SEÇİLDİ
Brother GTX modeli, FESPA 2O18 Fuarı’nda Avrupa’nın en prestijli ve değerli teknik ödülü olan EDP AWARDS 2O18’de En İyi Garment Printer Ödülü’nü aldı.


EDP (Avrupa Dijital Baskı Birliği) Ödülleri kapsamında her yıl, EDP Teknik Komisyonu tarafından 12O’nin üzerinde ürün içerisinden 8 ayrı kategoride ödüller veriliyor. Avrupa’da dijital baskı pazarında referans taşlarından biri olan EDP, 12’inci yılını kutladığı 2O18 Ödülleri’nde de, 2O18’de piyasaya sunulan ve geliştirilen en iyi ürün ödülleri sahiplerini buldu. Avrupa EDP Teknik Komisyonu, bu yıl Brother GTX’in 2O18’de geliştirilen en iyi Garment Printer Baskı Makinesi olduğuna karar verdi.

FESPA 2O18’de verilen EDP Ödülü’nü Brother Satış Direktörü Heiner Rupperath ve Brother Avrupa Direktörü Jorg Haan teslim aldı.

Brother GTX teknik üstünlükleri ile rakipleri arasındaki farkı açtı.

Bu özellikler şu şekilde:

• Brother tarafından geliştirilen yüksek hızlı baskı kafası teknolojisi

• RIP gerektirmeyen baskı hazırlama

• Yüksek adetlere uyumlu makine yapısı

• 12OOx12OO baskı çözünürlüğü

• Üstün renk gamutuna sahip GTX boya madde yapısı

• AATCC sertifikalı yüksek yıkama haslıkları

• Mac / Windows ile direkt % 1OO uyumlu çalışabilme.

• Yeni geliştirilmiş patentli boya sistemi ile çok düşük atık boya maliyeti.

• Düşük bakım ve çalıştırma maliyetleri

FESPA 2O18 Fuarı’nda Avrupa ve Asya’dan gelen ziyaretçilerin akınına uğradıklarını ve çok başarılı bir fuar geçirdiklerini dile getiren Brother GTX Avrupa Satış Direktörü Mr. Heiner Rupperath, yeni GTX-422 ile ilgili taleplere yetişmeye çalıştıklarını ve GTX’in tüm dünyadaki Garment Printer pazarını değiştirdiğini belirtti.

Brother GTX ve GT3 serisindeki ürünler ile hem yeni başlayan kullanıcılar hem de yüksek baskı adetlerini hedefleyen endüstriyel kullanıcılara uygun maliyetler, sağlam ve yüksek dayanımlı makine donanımı ve aynı zamanda dünyadaki en iyi baskı kalitesini sunduklarını belirten Mr. Heiner Rupperath, Brother’ın bu alandaki çalışmalarının devam edeceğini ve Avrupa’daki pazar lideri pozisyonunu koruyacağını belirtti.

Türkiye pazarında ciddi hareketlik gözlemlediklerini dile getiren Rupperath, Brother Türkiye Distribütörü Uğur Tekstil Makinaları firmasının da GTX ile ciddi satış adetlerine ulaştığını ve bu sayede kendilerini 2O18 Brother Avrupa en iyi satış adedi ve satış organizasyonu ödülüne layık gördüklerini sözlerine ekledi.Bu içerik 10873 defa okundu.