ALMİRA TEKNOLOJİ CREA SPEED D SERİSİ LAZER KESİM, KAZIMA VE MARKALAMA MAKİNELERİ İLE ÜRETİME ODAKLANIN

ALMİRA TEKNOLOJİ CREA SPEED D SERİSİ LAZER KESİM, KAZIMA  VE MARKALAMA MAKİNELERİ İLE  ÜRETİME ODAKLANIN

Almira Teknoloji tarafından piyasaya sunulan Crea Speed D serisi lazer kesim, kazıma ve markalama makineleri kaliteden ödün vermeyen, kolay ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Fiyat performans oranı yüksek olmasıyla piyasada en çok tercih edilen modeller arasına giren seri, özellikle yüksek adetli hız gerektiren üretimler için geliştirilmiştir.

Güç ve Performans

Crea Speed D serisi lazer makineleri bölünebilir makine tasarımı sayesinde bina içi, ofis veya evlerde kullanılabiliyor. Büyük plakaları önden arkaya sürmek için makinenin arka kısmında boşluk bulunuyor. Makinede kullanılan IIVI infrared marka optikler sayesinde lazer ışığı malzemede en düzgün sonuçları veriyor. Kullanılan lazer tüplerde sıcaklık sorunu tam otomatik su soğutma sistemi ile her zaman kontrol altında tutuluyor.

Ebat Çeşitliliği ve Kullanım Kolaylığı

Crea speed D serisi farklı çalışma alanlarına sahip modelleri sayesinde küçük bir atölyeden tutun seri üretim fabrikalarına kadar her çalışma ortamında kendine yer bulur.

Creaspeed D serisinde 6 farklı model bulunuyor. Bunlar ;

- Creaspeed D64O (6Ox4Ocm.)

- Creaspeed D96O (9Ox6Ocm.)

- Creaspeed D128O (12Ox8Ocm.)

- Cresapeed D139O (13Ox9Ocm.)

- Creaspeed D141O (14Ox1OOcm.)

- Creaspeed D161O (16Ox1OOcm.)

- Creaspeed D2112 (2112x12Ocm.) İle farklı ölçeklerdeki ihtiyaçlara yanıt verebilmektedir.

Seri, farklı ölçeklerdeki ihtiyaçlara farklı ebatlar ile yanıt verebilmektedir.

Uzun Ömürlü Kullanım

Mekanik aksamı, kapalı makaralı ve yüksek hız rulmanları ile tasarlanmış olan taşıyıcı araba, hava ile temizlenip yağlı bez ile silindiği takdirde rulmanlar uzun yıllar sorunsuz çalışabiliyor. Çalışma tablası altında ise vakum alanının yanı sıra kazıma esnasında oluşan toz veya duman için bir emiş sistemi bulunuyor. Bu emiş sistemi ile makinenin içerisindeki duman ve toz hızlıca tahliye ediliyor.

PROFESYONEL VE KULLANICI DOSTU ARAYÜZ

Creaspeed modellerinde en güncel Ruida kontrol kartları tercih ediliyor. Önde gelen tasarım programlarından (Autocad, Coreldraw, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator vb.) elde edilen vektörel çizimler kolayca işleme alınabiliyor. Makinede bulunan dahili bellek sayesinde, sürekli çalışılan çizimler makinede saklanabiliyor ve ihtiyaç duyulduğunda tekrar bilgisayara gerek kalmadan çalıştırılabiliyor. Elektrik kesintilerinde yarım kalan işlerde, elektrik geldiğinde makine çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor ve malzeme kaybı olmuyor.

Crea Speed D serisi lazer makinelerini lazerci.com web sitesinden inceleyebilir veya Almira Teknoloji müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.Bu içerik 1595 defa okundu.