YENİLİKÇİ BASKI ÇÖZÜML ERİ 2O. ULUSLARARASI SIGN İSTANBUL FUARI’NDA

YENİLİKÇİ BASKI ÇÖZÜML ERİ 2O. ULUSLARARASI SIGN İSTANBUL FUARI’NDA

Tarsus Group bünyesindeki İFO Fuarcılık tarafından, 2O-23 Eylül tarihlerinde 2O. kez kapılarını açmaya hazırlanan Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, baskıdaki en yeni teknolojileri bir arada sergileyecek. Ziyaretçilerini tekstil baskıdan, endüstriyel baskıya, reklam malzemeleri, lazer kesim makineleri ve UV makinelerden, bas & kes, süblimasyon çözümleri ve folyolara, promosyon ürünlerinden boya, serigrafi baskı ve endüstriyel reklama kadar her alandaki farklı alternatiflerle buluşturan SIGN İstanbul, eski ve yeni katılımcılarıyla büyümesini devam ettirerek, bu yıl da Avrasya’nın sektöründeki en güçlü fuarı olacak.

Satın alma ve ticaret yöntemi geleneksel, teknoloji yeni

Her geçen gün sektöre yeni ürün, makine, malzeme ve teknoloji sunuluyor olsa da bunları satın alma biçimi, geleneksel yöntemlerle gerçekleşmeye devam ediyor. Sektör profesyonelleri, internet üzerinden kolayca erişebildikleri yenilikleri, satın alma aşamasına geldiklerinde eski alışkanlıkların ve kültürün de etkisiyle yüz yüze görüşerek ve bizzat uygulamayı görüp, deneyerek tedarik etmeyi tercih ediyor. Dolayısıyla, tüm alternatifleri bir arada sunan fuarlar da ideal ticaret ortamları olarak öne çıkıyor. Sürdürdüğü istikrarlı büyümeyle bölgesinin üretim, yatırım ve ticaret üssü haline gelen Türkiye pazarının merkezinde gerçekleştirilen SIGN İstanbul 2O18 de, katılımcı ve ziyaretçileri için milyonlarca dolarlık yeni ticaret fırsatı sunacak.

Dünyanın dört bir yanından bin ler ce profes yone l, Avras ya’nın mer kezinde buluşuyor

“Sign Teknolojisi”, “Dijital Teknoloji”, “Serigrafi Teknolojisi”, “Görsel İletişim”, “Endüstriyel Baskı” ve “3D Baskı Teknolojisi” ana başlıkları altında en son ürün, malzeme, makine ve ekipmanların sergileneceği Uluslararası SIGN İstanbul, bu yıl 31 ülkeden 41O firma ile dünyanın dört bir yanından binlerce profesyoneli ağırlamaya hazırlanıyor. Katılımcı ve ziyaretçilerinin geride kalan 19 buluşmadır olduğu gibi yine, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek için özellikle tercih ettiği fuar, tüm alternatiflerin bir arada görülebileceği mükemmel bir platform olarak öne çıkıyor.Bu içerik 1308 defa okundu.