MET ETİKET’TEN YÜKSEK KALİTELİ VE ÇEVRE DOSTU YENİ BASKI FOLYOLARI

MET ETİKET’TEN YÜKSEK KALİTELİ VE ÇEVRE DOSTU YENİ BASKI FOLYOLARI

Dijital baskı pazarında, grafik, dekorasyon, tekstil ve etiketleme alanlarındaki farklı teknolojilere yönelik kaliteli malzemelerden oluşan geniş bir yelpazede, deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple hareket eden Decal firması, rekabet avantajı, yeni ve karlı iş fırsatları için Türkiye’de Met Etiket firmasını tercih etti. Bundan böyle Decal firmasının yüksek kaliteli ve çevre dostu baskı folyoları Met Etiket distribütörlüğü ile Türkiye pazarına sunulacak.

Decal, çevre sorumluluklarına %1OO bağlıdır. Bu misyon, çevreye zarar vermeyen ürünlerin geliştirilmesinden sıkı üretim kurallarına uyan ambalaj ve imalat süreçlerine kadar uzanır. Decal, ürünlerinde yüksek kalite ve dayanıklılığı ön plana alırken, solvent, UV, latex ve su bazlı baskı teknolojisindeki mürekkeplerle kusursuz bir bağlantı sağlamaktadır. Hem geniş ürün yelpazesi hem de ebat seçenekleri ile müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır.

Met Etiket, distribütörlüğünü yaptığı MACtac ve Poli-tape ürünlerinin yanına, 2O16 yılından beri Avrupa’nın geniş ürün yelpazesine sahip yüksek kaliteli ve tamamen çevre dostu (Solvent-Free) baskı folyolarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.

Decal ürünleri ve Met Etiket tarafından piyasaya sunulan tüm ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgi almak için www.arasgrup.com.trBu içerik 1479 defa okundu.