18 Haziran 2018 Pazartesi 01:19
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Haziran 2018 Salı 16:43

MET ETİKET’TEN YÜKSEK KALİTELİ VE ÇEVRE DOSTU YENİ BASKI FOLYOLARI

Decal, dijital baskı pazarında, grafik, dekorasyon, tekstil ve etiketleme alanlarındaki farklı teknolojilere yönelik kaliteli malzemelerden oluşan geniş yelpazeli ürün grubu için Türkiye’de Met Etiket firmasını tercih etti.
MET ETİKET’TEN YÜKSEK KALİTELİ VE ÇEVRE DOSTU YENİ BASKI FOLYOLARI

Dijital baskı pazarında, grafik, dekorasyon, tekstil ve etiketleme alanlarındaki farklı teknolojilere yönelik kaliteli malzemelerden oluşan geniş bir yelpazede, deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiple hareket eden Decal firması, rekabet avantajı, yeni ve karlı iş fırsatları için Türkiye’de Met Etiket firmasını tercih etti. Bundan böyle Decal firmasının yüksek kaliteli ve çevre dostu baskı folyoları Met Etiket distribütörlüğü ile Türkiye pazarına sunulacak.

Decal, çevre sorumluluklarına %1OO bağlıdır. Bu misyon, çevreye zarar vermeyen ürünlerin geliştirilmesinden sıkı üretim kurallarına uyan ambalaj ve imalat süreçlerine kadar uzanır. Decal, ürünlerinde yüksek kalite ve dayanıklılığı ön plana alırken, solvent, UV, latex ve su bazlı baskı teknolojisindeki mürekkeplerle kusursuz bir bağlantı sağlamaktadır. Hem geniş ürün yelpazesi hem de ebat seçenekleri ile müşterilerine farklı alternatifler sunmaktadır.

Met Etiket, distribütörlüğünü yaptığı MACtac ve Poli-tape ürünlerinin yanına, 2O16 yılından beri Avrupa’nın geniş ürün yelpazesine sahip yüksek kaliteli ve tamamen çevre dostu (Solvent-Free) baskı folyolarının da distribütörlüğünü yürütmektedir.

Decal ürünleri ve Met Etiket tarafından piyasaya sunulan tüm ürün yelpazesi hakkında detaylı bilgi almak için www.arasgrup.com.tr

Bu haber toplam 171 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.