PRINT4ALL: BASKI VE AMBALAJ SEKTÖRLERİNİN BENZERSİZ BULUŞMASI

PRINT4ALL:   BASKI VE AMBALAJ SEKTÖRLERİNİN  BENZERSİZ BULUŞMASI
29 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Print4All Fuarı, baskı üreticilerini, marka sahiplerini ve tüm yaratıcı endüstrileri bir araya getirmeye hazırlanıyor.


29 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Print4All Fuarı, baskı üreticilerini, marka sahiplerini ve tüm yaratıcı endüstrileri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

29 Mayıs - 1 Haziran tarihleri arasında, dönüştürme, ambalaj baskısı, etiketleme, ticari ve endüstriyel baskı da dahil olmak üzere tüm baskı endüstrisini bir araya getirecek olan ve 3OO’ün üzerinde katılımcının yer alacağı, Print4All Fuarı, Fiera Milano’da dünyanın önde gelen uluslararası markalarını temsil etmek üzere eşsiz bir etkinlik sunacak.

Fuarda, baskı üreticileri, marka sahipleri ve diğer tüm yaratıcı endüstriler için dikkat çekecek eğitim fırsatlarının yanı sıra, birçok fikir, yenilik ve yeni ilhamlar da öne çıkacak. Etkinlik, baskı sektöründe faaliyet gösterenler için pazardaki gelişmelerin en yakından takip edilebileceği önemli bir fırsat sunduğu kadar operatörlerin fikir alış verişi ve profesyonel gelişim için de özgün bir akademi işlevi görüyor.

Print4All, sektör şirketleri ile yakın işbirliği içinde tasarlanmış iddialı bir proje

Print4All, baskı ve iletişim konusunda önde gelen uluslararası markalara yer verecek ve günümüzde çok çeşitli basılı ve görsel iletişim ürünlerine yönelik bir vitrin sunacak. Bunlar arasında, en çeşitli müşteri gereksinimlerini karşılayan, giderek daha gelişmiş dijital, ofset ve rotogravür baskı makineleri de bulunuyor. Etkinlik, kitaplar, kataloglar, doğrudan postalar, ambalajlar, etiketler ya da “nesneler”den oluşan bir yelpaze sunsa da aslında kurumsal kimlik ve ürün etkileşiminin sağlanabilmesi için çok çeşitli çözümler sunarken, baskı sonrası sonlandırma işlemlerinden yüksek kaliteli, yüksek performanslı mürekkeplere veya yenilikçi teknolojilere kadar çok çeşitli geleneksel medya çözümlerini en yeni teknolojilerle buluşturuyor olacak.

Dönüştürücü, Ambalaj Baskı ve Etiket alanları ise sektörün önde gelen uluslararası markalarının varlığı ile geniş bir alanda ziyaretçi ile buluşacak. Ambalaj baskısı ve etiketlemenin yanı sıra dönüştürme sektörlerinde en son rotogravür, flekso ve hibrit teknolojileri, tüketiciyi şaşırtacak fırsatlar sunacak.

Fuarda ayrıca, yeni dokunma duyumları sağlayabilen laminasyon, cilalama, kabartma ve farklı baskı efektlerine odaklanılacak. Son olarak etkinlik, endüstriyel baskıda alışılmışın dışında malzemelere baskı yapmak için çözümler sunacak. Bunlar arasında, farklı malzemelere inkjet baskı ve plastik malzemeler üzerine basılmış kişiselleştirilmiş nesnelerin lazerle kesilmesi ve iç dekorasyon baskısı için sıradışı çözümler yer alıyor. Etkinlik, önde gelen mürekkep tedarikçileri ve bu uygulamalar için gerekli olan malzemelerin tedarikçileri tarafından daha da zenginleştirilecek.Bu içerik 1206 defa okundu.