FUJIFILM FESPA 2O18’DE ULTRA YÜKSEK KALİTELİ SÜPER GENİŞ ACUITY ULTRA PLATFORMU’NU TANITACAK

FUJIFILM FESPA 2O18’DE  ULTRA YÜKSEK KALİTELİ SÜPER GENİŞ  ACUITY ULTRA PLATFORMU’NU TANITACAK

Yeni Acuity Ultra, yüksek kaliteli iç mekan grafikleri ve dış mekan tabelaların üretimi için yüksek kaliteli, uygun maliyetli ve süper geniş bir UV baskı çözümü sunuyor.

Fujifilm, Acuity Ultra adlı yeni bir süper geniş formatlı çözümünün ilk Avrupa lansmanını FESPA 2O18’de gerçekleştirecek. Lansman, Mayıs ayında Berlin’de FESPA 2O18’de Fujifilm standında yer alacak. Günümüzde süper geniş format üreticilerinin ihtiyaçlarını ve içeride karşı karşıya kalacağı zorlukları anlamak için kapsamlı bir pazar araştırmasının sonucunda ortaya çıkan Fujifilm Acuity ürün yelpazesi, piyasaya benzersiz bir çözüm sunuyor. Fujifilm’in endüstriyel stratejisinin önemli bir parçasını oluşturan çözümler, yüksek kaliteli iç mekan grafiklerini daha kârlı hale getirmek için daha fazla boyut ve yüksek kalite sunar. Fujifilm’in UV sertleştirilmiş inkjet teknolojilerinin etrafında inşa edilen bu ürün, daha yüksek üretim hızlarıyla neredeyse fotoğraf kalitesinde baskı çözünürlüğü sunuyor.

5 metrelik ve 3,2 metrelik modellerde bulunan Acuity Ultra, yeni ve yüksek kaliteli Uvijet GS Fujifilm mürekkebi kullanılarak en fazla sekiz renk kanalıyla kullanılabilir. GREENGUARD onaylı bu mürekkep, özellikle en yüksek kaliteyi sunmak için tasarlanmıştır ve iç mekan baskı uygulamaları için tamamen uygundur.

Mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlayan 3pl damla boyutuna sahip olan Acuity Ultra, özellikle lüks markalar için, su bazlı mürekkep sistemleriyle karşılaştırılabilir kalitededir. Geleneksel UV teknolojisine dayalı olarak, çok daha yüksek hızlarda çalışır. Vakum tablası verimli bir şekilde suyla soğutulduğu için baskı plakasında aşırı bir ısı birikmesi olmaz.

Saatte 236m2’ye ulaşan baskı hızı sunan makine, aynı anda üç rulo üzerinde baskı yapabilir. Makine ayrıca, sahip olduğu lineer motorlar sayesinde çalışma esnasında titreşim olmadan baskı imkanı sunar. Fujifilm Specialty Ink Systems Pazarlama Uygulamaları Müdürü Kevin Rhodes şöyle diyor: “Fujifilm Acuity serisi, kalitesi ve güvenilirliği ile tanınıyor. Fujifilm olarak şimdi de bu süper geniş modeli ürün yelpazemize ekleyerek, müşterilerimize kalite ve verimlilikte büyük bir yenilik sunuyoruz. Ekstra genişlik, aynı anda üç rulo üzerine baskı yapma ve kaliteden ödün vermeden yüksek hızda baskı yapma seçeneği ile Acuity Ultra, daha büyük ölçekli işletmelere ve büyük lüks markalara hitap edecek ve bu sayede üretim seviyelerini ve karlılıklarını artıracak.”Bu içerik 1334 defa okundu.