CANAPA KAĞIT TEKNOLOJİLERİ FESPA 2O18 FUARI’NDA SÜBLİMASYON BASKIDAKİ GÜCÜNÜ İSPATLAYACAK

CANAPA KAĞIT TEKNOLOJİLERİ FESPA 2O18 FUARI’NDA SÜBLİMASYON BASKIDAKİ GÜCÜNÜ İSPATLAYACAK

Canapa Kağıt Teknolojileri, FESPA 2O18 Fuarı’nda, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın dört bir yanından gelen baskı üreticilerinin süblimasyon baskı ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği kaplamalı transfer kağıtlarını sektöre sunacak. Bu yıl Avrupa pazarına ilk kez lansmanı yapılacak yapışkanlı transfer kağıtları da fuarda öne çıkacak.

15-17 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan FESPA 2O18 Fuarı’nda, tekstil sektörünün farklı baskı ihtiyaçlarına yönelik özel olarak geliştirilen ShiningStar ve Genesys serisi geniş yelpazedeki ürün yelpazesi tanıtılacak. Stantta ziyaretçilerle buluşacak olan ürün yelpazesi içerisinde; tekstil üreticilerinin farklı kalınlık, ebat, gramaj ve kaplama ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren 18 ayrı ürün çeşidi yer alacak.

Fuarda tanıtılacak olan ShiningStar Tacky yapışkanlı transfer kağıdı, Avrupa pazarında ilk lansmanını gerçekleştirecek. ShiningStar Tacky yapışkanlı transfer kağıtları, özellikle spor giyim üreticilerine baskı esnasında büyük kolaylık sağlıyor.

Canapa Kağıt tarafından özel olarak geliştirilen ürün, transfer sırasında kumaşa tutunma özelliği sağlayarak, pres sırasında yaşanabilecek kayma problemlerini ortadan kaldırıyor. Yüksek kuruma özelliği ve baz kağıt kalınlığı sayesinde, en yüksek boya tüketimli ürünlerde bile makine üzerinde problemsiz çalışıyor.

ShiningStar Tacky özel kaplanmış transfer kağıtları, iki kat ayrı kaplamaya sahip. Kağıt, muadillerine göre üst düzeyde transfer verimliliğiyle birlikte renk tutarlılığı ve mürekkep tasarrufu da sağlıyor. Seri, piyasadaki mevcut ürünler arasında yüksek seviyede kumaşa tutunma, kusursuz mürekkep verimliliği, hızlı mürekkep emilimi ve kuruma özelliği ile öne çıkıyor.Bu içerik 1319 defa okundu.