CANON EUROPE GRAFİK VE BASKI TEKNOLOJİLERİNİ FESPA 2O18’DE TANITACAK

CANON EUROPE GRAFİK VE BASKI TEKNOLOJİLERİNİ FESPA 2O18’DE TANITACAK

Canon Europe, 15- 18 Mayıs tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek FESPA 2O18 Global Baskı Fuarı’nda (FESPA Global Print Expo) grafik üreticilerine büyüme fırsatları yakalayacakları geniş format üretim çözümlerini sunacak.

Canon Europe, dijital baskı ve reklam sektöründeki profesyonelleri, karar alıcıları ve teknik uzmanları bir araya getiren FESPA Global Baskı Fuarı’nda, rulodan ruloya ve düzyatak baskı, kesme ve iş akışı otomasyonu için çeşitli çözümler sergileyecek. Aynı zamanda, Canon teknolojileri ve ortamları ile geleneksel tabela ve grafikten, basılı dekorasyona ve kişiselleştirilmiş ambalajlamaya kadar gerçekleştirilen bir dizi uygulamayı da stant ziyaretçileri ile buluşturacak.

Canon Europe, standında rulodan ruloya yazıcıları arasında yer alan UVgel teknolojisiyle üretilmiş Océ Colorado 164O ve mimari, mühendislik, inşaat (AEC) uygulamaları için kullanılabilecek OcéColorWave 7OO ürünlerini de sektör ilgilileri ile bir araya getirecek.

Kendinden Yapışan Malzemeler ile Ev ve Ticari Dekorasyon Uygulamaları Yapmak Mümkün

Océ Colorado 164O ürünü sistemin olağanüstü üretkenliğini yüksek değerdeki evsel ve ticari dekorasyondan, kendinden yapışan malzemelere kadar çok çeşitli uygulamalarla sergileyecek. OcéColorWave 7OO ise kaplanmış ve kaplanmamış ortamlar üzerine, posterlerden afişlere ve duvar kağıtlarına kadar her şeyi basabilmesi ile çok yönlülüğünü ziyaretçilerine gösterecek.

Canon Europe, FESPA Global Baskı Fuarı’ndaki standında imagePROGRAF PRO-4OOO ve TX4OOO yazıcıları ile POS malzemeleri ve poster üretiminin yanı sıra fotoğraf ve güzel sanat üretimi de yapılacak. Canon Eurasia Geniş Format Yazıcı Grubu Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Levent Kölege: “Sektörün en önemli fuar etkinliği olan FESPA için geri sayıma başladık. 2O17 Eylül ayında lansmanı yapılan ve bizi en çok heyecanlandıran ürünlerimizden olan TX-4OOO, perakendecilerin POS baskılarını yapmak için bir kez daha görücüye çıkacak. Yeni geliştirilen Lucia mürekkep teknolojisi ile TX-4OOO, bir önceki seride olduğu gibi yüksek çizgi tutarlılığıyla CAD/GIS uygulamalarını basabilmenin yanında, kullanıcılarına yüksek kaliteli poster baskı yapabilme imkanı da tanıyor” diyor.

Canon standının ziyaretçileri, düz yatak üretim bölümünde ise ödüllü Océ Arizona serisinden 128OGT ve 617OXTS modelleri ile de tanışma fırsatı bulacak.

Canon’dan Robotlaştırılmış İş Akışı Gösterisi

Müşterilerinin üretim verimliliğini en yüksek düzeye çıkartan ve en son teknoloji çözümlerini entegre etme kabiliyetini vurgulayan Canon fuarda, Rolan Robotics ortaklığıyla geliştirdiği Océ Arizona 617O teknolojisini içeren robotlaştırılmış iş akışı gösterisini de ziyaretçilerine yapacak.

Canon’un sergilenecek diğer ürünleri arasında Canon image- PRESS C85O serisi, DreamLabo 5OOO, Canon FlatSpread FS-5OO yer alıyor. Ayrıca, Canon Europe, standında kavramsal ‘Ev Cadde Mağazası’ gezisi deneyimleme fırsatı da sağlayacak.Bu içerik 1243 defa okundu.