OTS DİJİTAL SIGN İSTANBUL’UN 2O. YILINDA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR

OTS DİJİTAL  SIGN İSTANBUL’UN 2O. YILINDA ZİYARETÇİLERİYLE BULUŞMAYA HAZIRLANIYOR
Bu yıl SIGN İstanbul’a geçen sene de bir hayli ilgi çeken konseptiyle katılacak olan OTS, yeni ürünlerini yine uygulamalı olarak ziyaretçileriyle paylaşmaya hazırlanıyor.


Bu yıl SIGN İstanbul’a geçen sene de bir hayli ilgi çeken konseptiyle katılacak olan OTS, yeni ürünlerini yine uygulamalı olarak ziyaretçileriyle paylaşmaya hazırlanıyor.

SIGN İstanbul fuarının her sene öncü firmaları bir araya getirerek sektördeki yeniliklerin ve güncel gelişmelerin yakından takip edilmesine olanak sağladığını belirten OTS, fuarda 12.Salon D-22 nolu standında ziyaretçileriyle buluşacak.

OTS Dijital, bu yıl fuarda; 3M, A.Berger, Adkins, Apdenmark, Arlon, Avery Dennison, Bordeaux, Coldenhove, Eurodrop, Hexis, Imageperfect, Inedit, Innoplastics, Insta, J-Teck, Nazdar, Oki, Papergraphics, Poli-Tape, Polychromal, Roland, Sawgrass, Texpaper, Themagictouch, Unisub markalarına ait ürünlerini sergileyecek.

OTS Dijital standına bu yıl, firmanın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan araç kaplama ürünleri, reklam malzemeleri, mimari ürünler, presler, dijital tekstil baskı ve tekstil folyoları, masaüstü süblimasyon baskı sistemleri ve ürünleri, lazer yazıcılar ve kağıtları, kazıma plakaları ve eloksallı alüminyum baskı ürünleri, geniş format yazıcı ve plotter’lar ve mürekkepler yer alacak.

OTS İç ve Dış Ticaret, 1987 yılından bu yana dijital baskı çözümleri, mimari çözümler, görsel iletişim ve reklam malzemeleri konusunda lider markalarla sektöre hizmet vermektedir. Firma dünyanın en büyük reklam malzeme toptancısı olan Spandex ile 2O14 yılında imzaladığı ortaklıkla, Spandex Grup şirketlerinden biri olmuştur. Spandex, tabela, reklamcılık ve dijital baskı ürünlerinde, lider firmaların tedarikçisi olarak dünya geneline hizmet vermektedir. 15 farklı ülkedeki ofisleriyle, 23 depodan günlük 55OO adet sevkiyat kapasitesi ve geniş ürün yelpazesiyle kaliteli ürün ve hizmeti müşterileri ile buluşturmaktadır.Bu içerik 1989 defa okundu.