TECHNOJET UV İLE DEKORATİF İŞLERİNİZDE FARKINDALIK YARATIN

TECHNOJET UV İLE  DEKORATİF İŞLERİNİZDE FARKINDALIK YARATIN

Yüksek hassasiyetli endüstriyel Ricoh Gen5 baskı kafalarla donatılmış TechnoJet UV baskı makinesi ile dekorasyon işlerinizde farkındalık yaratın; ev, otel, restoran, ofis gibi tüm iç mekanlarınızı görsel zenginliklerle güzelleştirin.

PİMMS Group tarafından sektöre sunulan TechnoJet UV baskı makinesi, iç mekan dekorasyon uygulamalarında eşsiz kabartma özelliği ile dijital baskı üreticilerine yüksek katma değerli uygulama imkanı sağlıyor. Makinenin sunduğu üç rengi bir arada (CMYK, beyaz ve vernik) basabilme özelliği ile esnek malzemelere beyaz ve vernikli kabartmalı baskı yapabilir, hayata geçireceğiniz dekorasyon uygulamalarını zamandan tasarruf sağlayarak çok daha zengin özellikler ile donatabilirsiniz.

Yüksek hassasiyete sahip Ricoh Gen5 baskı kafalarının kullanıldığı TechnoJet UV baskı makinesi, aynı anda CMYK+Beyaz+Vernik ile 6 pass modunda saatte 20m2 baskı hızı ile 3 katmanlı baskı becerisine sahip. Makine, 4 pass modunda ise (4 renk) saatte 40m2 baskı yapabiliyor. TechnoJet UV sahip olduğu 7 ila 35pl arası değişken noktalama teknolojisi sayesinde daha keskin ve yumuşak görünümlü sonuçlar sunuyor.

LED UV kürleme sistemi ile pek çok esnek materyale kolaylıkla baskı yapabilen makine, ışıklı kutu baskılarından tavan germe malzemesi gibi pek çok ısıya hassas, zor ve esnek malzemede üstün renk doygunluğu ve dayanıklı baskılar sunuyor. Bu sayede, lateks ve solvent baskı makinelerinde elde edilemeyen baskı uygulamalarını rahatlıkla hayata geçirebiliyor. Esnek malzemeler için özel olarak geliştirilen baskı öncesi yivli açma barı ve baskıdan sonra sonuçları anında kontrol etmeyi sağlayan entegre LED bar sayesinde, arka aydınlatmalı esnek uygulamalar hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor. Makine hakkında daha detaylı bilgi almak için www.pimms.com websitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 1441 defa okundu.