CANAPA KAĞIT TEKNOLOJİLERİ ITM 2O18 FUARI’NDA TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN TAM NOT ALDI

CANAPA KAĞIT TEKNOLOJİLERİ ITM 2O18 FUARI’NDA TEKSTİL SEKTÖRÜNDEN  TAM NOT ALDI
ITM 2O18 International Textile Machinery Fuarı’nda tekstil sektörü ile buluşan Canapa Kağıt Teknolojileri, dijitalleşen tekstil sektörünün süblimasyon baskı gereksinimlerine yönelik sunduğu geniş yelpazede transfer kağıtlarını sergiledi.


ITM 2O18 International Textile Machinery Fuarı’nda tekstil sektörü ile buluşan Canapa Kağıt Teknolojileri, dijitalleşen tekstil sektörünün süblimasyon baskı gereksinimlerine yönelik sunduğu geniş yelpazede transfer kağıtlarını sergiledi.

14-17 Nisan’da İstanbul’da düzenlenen ITM 2O18 Fuarı’na katılan Canapa Kağıt Teknolojileri, sadece Türkiye’den değil dünyanın dört bir yanından tekstil üreticisini standında ağırladı. Farklı süblimasyon baskı gereksinimlerine yönelik geniş yelpazede transfer kağıt çeşitlerini sektöre tanıtan Canapa Kağıt Teknolojileri, fuarda ayrıca dünyanın hem kağıt hem boya üreten tek firması olarak ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

Firmanın sunduğu Shining STAR light, Shining STAR medium, Shining STAR regular, Shining STAR extra, Shining STAR extra L, Shining STAR Master, Shining STAR Tacky ve Genesys markaları altında farklı kalite, hız, yüzey ve gramaj özelliklerine göre süblimasyon baskı üreticisinin ihtiyaç duyduğu tüm kağıt ürünleri mevcut. Fuarda tekstil sektöründe kullanılan bu 18 ayrı transfer kağıt çeşidini tanıtan firma, özellikle 3.2Om ebatlarındaki transfer kağıdı ile Türkiye’deki tek, dünyada sayılı üreticiden biri olarak ilgi çekti.

3.2Om ebadındaki transfer kağıtları Türkiye’nin ve dünyanın lider firmalarından PİMMS Group ve Mimaki Eurasia stantlarında kullanıldı. PİMMS Group standında, Homer HM-32OOR modeli süblimasyon baskı makinesinde CANAPA 3.2Om ebadında transfer kağıdı ile dört gün boyunca aralıksız baskı yapıldı.

PİMMS Group standında farklı hız ve kalite opsiyonları sunan dört ayrı baskı makinesinde de Canapa transfer kağıtları ile baskı yapıldı. Ayrıca, Homer HM-18OOR modelinin opsiyonel kağıt yükleme ünitesinde, 1O.OOO metrelik jumbo kağıt rulosu kullanıldı.

Mimaki Eurasia ise ev tekstili üreticilerinin yoğun ilgi gösterdiği geniş format TS5OO-32OO modelinde Canapa transfer kağıtlarını kullandı. Her iki stantta da süblimasyon baskı üreticileri, Canapa transfer kağıtlarının geniş format baskı makinelerindeki performansını canlı olarak test etme fırsatı buldu.

Fuarda yerli ziyaretçiler başta olmak üzere, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinden pek çok ziyaretçi ağırladıklarını ifade eden Canapa Kağıt Teknolojileri firma ortağı Özer Yılmaz, transfer kağıtlarının tekstil sektöründe daha fazla ivme kazanmasından duydukları memnuniyeti şu şekilde ifade etti: “ITM Fuarı’nda da gördüğümüz üzere, Canapa transfer kağıtları, süblimasyon baskıda pazar payını her geçen gün artırmaya devam ediyor. Ürünlerimizin sunduğu yüksek standartlara sahip baskı kalitesi, mürekkep tüketiminde önemli ölçüde tasarruf imkanı sağlaması, özel formülasyonlu kaplaması sayesinde çok daha az mürekkep kullanımı ile ulaşılması en zor renklerin bile kolaylıkla elde edilmesi ve özellikle ev tekstil üreticilerinin geniş en ihtiyacını karşılayan 3.2Om ebadındaki kağıt seçeneğimiz Canapa markasını bir kez daha öne çıkardı. Ziyaretçilerimizden aldığımız geri bildirimlerden oldukça memnunuz. Bir kez daha kendilerine teşekkürlerimizi iletmek isteriz.”Bu içerik 930 defa okundu.