94 ÜLKEDEN 59 BİN ZİYARETÇİSİYLE GLOBAL BİR TEKSTİL ŞOVU: ITM 2O18

94 ÜLKEDEN 59 BİN ZİYARETÇİSİYLE GLOBAL BİR TEKSTİL ŞOVU:  ITM 2O18
Tekstil sektörünün iki yıldır büyük bir merakla beklediği ITM 2O18 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Kapılarını açtığı andan itibaren dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’den sektör mensuplarının akın ettiği ITM 2O18 Fuarı, dört gün boyunca yoğun ziyaretçisiyle göz doldurdu. Tekstil teknoloji liderlerinin dünya lansmanını yaptığı ve adeta bir tekstil şovuna dönüşen ITM Fuarı, 94 ülkeden 58 bin 942 ziyaretçi sayısıyla da katılımcıların yüzünü güldürdü


Tekstil sektörünün iki yıldır büyük bir merakla beklediği ITM 2O18 Uluslararası Tekstil Makineleri Fuarı 14-17 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Kapılarını açtığı andan itibaren dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’den sektör mensuplarının akın ettiği ITM 2O18 Fuarı, dört gün boyunca yoğun ziyaretçisiyle göz doldurdu. Tekstil teknoloji liderlerinin dünya lansmanını yaptığı ve adeta bir tekstil şovuna dönüşen ITM Fuarı, 94 ülkeden 58 bin 942 ziyaretçi sayısıyla da katılımcıların yüzünü güldürdü.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Teknik Fuarcılık A.Ş. ortaklığı, TEMSAD (Tekstil Makine ve Aksesuar Sanayicileri Derneği) işbirliği ile düzenlenen ITM 2O18 Fuarı, dört gün boyunca tekstil teknoloji liderlerine ev sahipliği yaptı. Sektör profesyonellerinin buluşma noktası olan ITM 2O18 Fuarı, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı firmaların milyon Euro’luk satışlar gerçekleştirdiği ve birçok iş bağlantısına imza atılan muhteşem bir organizasyon olarak dünya tekstil tarihine adını altın harflerle yazdırdı.

64 ülkeden tekstil teknoloji üreticisi 115O firma ve firma temsilcisi ile 11 salonda gerçekleşen ITM 2O18 Fuarı’nda sektörün ilk kez tanıştığı ürünler ve teknolojiler sergilendi. Alanında öncü teknolojiler geliştiren yüzlerce üretici ve küresel çapta yatırımcının katılımı ile adeta bir tekstil şovuna dönüşen ITM 2O18 Fuarı’nda pek çok lider tekstil makine üreticisi firma, dünya lansmanlarını gerçekleştirdi. Katılımcı firmaların daha büyük stant alanlarında daha fazla sayıda makine sergilemeleri ise dikkat çekti.

ITM 2O18, 94 ülkeden, 14 bin 248’i yabancı olmak üzere toplam 58 bin 942 ziyaretçisiyle şimdiye kadar yapılan ITM Fuarlar ı arasında bir rekora imza attı. Bir önceki ITM Fuarı’na oranla hem ülke çeşitliliği hem de ziyaretçi sayısında önemli bir artış kaydeden ITM 2O18 Fuarı, katılımcı firmalar ve ziyaretçilerden aldığı olumlu geri dönüşlerle başarı çıtasını daha da yükseğe çıkardı.

ITM 2O18’de Güçlü İşbirliklerine İmza Atıldı

Firma sahipleri, firma temsilcileri ve ziyaretçilerin aklından silinmeyecek güzel izler bırakan ITM 2O18 Fuarı, sektörün nabzını tutmak ve yenilikleri takip etmek isteyen tüm profesyoneller için de kaçırılmaz ticari fırsatlar sundu. ITM, daha ilk günden firmaların milyon Euro’luk anlaşmalar yaptığı verimli bir buluşma noktası oldu. Bu başarının arkasındaki en büyük etken ise; 2 yıl boyunca dünya genelinde sürdürülen tanıtım çalışmaları oldu. Ekibimiz, Çin’den Hindistan’a, Bangladeş’ten Pakistan’a, Rusya’dan Özbekistan’a dünyanın tekstil üreticisi tüm bölgelerinde fuar ve etkinliklere katılarak; firma ve sektörel dernekleri ziyaret ederek ITM 2O18’de yer alacak gelişmeler ve yenilikler hakkında bilgi verdiler. Bu sayede ITM 2O18 Fuarı, tekstil yatırımcılarının tercih ettiği bir adres oldu.Bu içerik 963 defa okundu.