Geleneksel EFI Connect Konferansı’nda Dijital Baskının Yeni Üretim Olanakları Tartışıldı

Geleneksel EFI Connect Konferansı’nda Dijital Baskının Yeni Üretim Olanakları Tartışıldı
Maliyetleri düşürmenin, üretkenliği artırmanın ve yeni pazar fırsatları yakalamanın en iyi yollarını arayan baskı şirketleri, 23-26 Ocak tarihleri arasında, 19 yıldır düzenlenmekte olan EFI Connect Konferensı’nda buluştu.


Maliyetleri düşürmenin, üretkenliği artırmanın ve yeni pazar fırsatları yakalamanın en iyi yollarını arayan baskı şirketleri, 23-26 Ocak tarihleri arasında, 19 yıldır düzenlenmekte olan EFI Connect Konferensı’nda buluştu. Baskı sektörünün en büyük, en uzun süren ve en etkili kullanıcı grupları konferanslarından biri olan etkinlik, katılımcıların analogdan dijitale geçerken kar elde etmelerine yardımcı olmak için en yeni eğitim ve teknolojileri bir araya getirdi.

Connect kapsamında, aşağıdaki yeni EFI ürünlerinin de tanıtımı gerçekleşti:

• EFI VUTEk® HS125 Pro ve HS100 Pro Fast-4 ™ hibrid masaüstü / rulo inkjet baskı modelleri, saatte 225 levhaya kadar baskı hızı ve 4 renk baskı modu sunmaktadır. Bu çözüm, uzaktan görülecek tabelalar ve reklam ürünleri için daha düşük maliyetli grey-scale üretim imkanı sağlar.

• EFI VUTEk FabriVU® 340i, motor devrinden veya baskı kalitesinden ödün vermeksizin tamamen entegre bir çözümdür. Makine, soft-signage tabela uygulamalarına yönelik yüksek hızlı giriş seviyesi bir modeldir.

• Gelişmiş, uçtan uca iş ve üretim MIS / ERP iş akışlarına yönelik EFI Kurumsal Ticari, Orta Segment Baskı, Yayın, Hızlı Baskı, Ambalaj ve Oluklu Ambalaj Verimlilik Paketinin 6’ıncı sürümü.

• Baskı şirketlerine sadakat programları, teklifler, bültenler, anketler ve diğer müşteri iletişim programları hakkında kapsamlı yönetim sunma gücü veren yeni nesil çapraz medya müşteri katılım platformu EFI Market Direct .

• Escada yazılımı, EFI’nin yeni satın aldığı sağlam oluklu proses kontrol ürünü.

• Sürümlü ve değişken veri dijital baskı işinin daha iyi tahmin edilmesi için EFI iQuote teknolojisi.

• EFI Optitex 3D Tasarım Illustrator, tasarımcılara Adobe® Illustrator®’da 3D giysileri doğrulamak ve kişiselleştirme özgürlüğü veren moda tekstil alanı için bir eklenti.

Connect’te tartışılan yeni fırsatların birçoğu, devam eden dijital endüstriyel dönüşümün, baskı sektörünü yeniden tanımladığını gösteriyor. EFI CEO’su Guy Gecht açılış konuşması sırasında Connect’te yaptığı konuşmasında “Yeni baskı, aslında her malzemeye muhteşem görüntüler yerleştirmekle alakalı. Yeni inkjet teknolojisi ve otomasyonu ile birlikte, Yeni Baskı, Endüstri 4.0 döneminde muazzam bir fırsat sunuyor.”

Dijital inkjet baskıdaki yenilikler farklı üretim olanakları sunuyor

Hızlı, sürdürülebilir ve üstün kaliteli geniş ve süper geniş formatlı baskı teknolojilerinin yanı sıra müşterilerin hızlı büyüyen softsignage ve endüstriyel ambalaj uygulamalarına geçmek için kullanabilecekleri teknolojiler de dahil olmak üzere Connect’te öne çıktı. Etkinlikte yer alan baskı makineleri arasında EFI VUTEk Fabri- VU 340 kumaş baskı makinesi, VUTEk 3r rulo-to-roll LED baskı makinesi; EFI VUTEk GS3250lx Pro hibrid LED baskı makinesi ve yeni EFI Pro 24f flatbed LED baskı makinesi yer aldı. EFI, EFI Nozomi C18000 ultra hızlı tek geçişli LED oluklu ambalaj baskı makinesinin yeni bir sanal gerçeklik demosunu da etkinlikte sergiledi.

EFI Connect’in kapsamlı konferans programı, 23 ülkeden ticari baskı, tabela ve grafik, ambalaj ve fabrika üretim yöneticileri için teknik, işletme yönetimi, pazarlama ve daha fazlasını kapsayan 200’den fazla oturum sundu. Bu yıl 19. yılına giren EFI Connect, baskı ve ambalaj şirketleri için temel yönetim ve teknoloji zorluklarıyla ilgili kapsamlı ve bilgilendirici eğitimler ile baskı uzmanlarının ilgisini çekiyor. Konferans, müşterilere eğitim oturumlarına katılmak, deneyim kazandırmak, endüstri eğilimlerini tartışmak, sektörle iletişim kurmak, fikirlerini dile getirmek ve fikir alışverişinde bulunmak için ideal bir platform olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.Bu içerik 1939 defa okundu.