Konica Minolta ITM 2018’e Katılıyor

Konica Minolta ITM 2018’e Katılıyor
Konica Minolta, 14-17 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’ndeki ITM 2018 Uluslararası Tekstil Fuarı’na katılıyor.


Konica Minolta, Salon 5’te, 510B no’lu standında, yüksek hızlı ve yüksek çözünürlüklü inkjet tekstil yazıcısı NASSENGER 10’u sergileyecek. “Türkiye ve bölgedeki en büyük tekstil fuarı olan ITM Fuarı’na ikinci kez katılacağız” diyen Tekstil İş Geliştirme Bölümü Genel Müdürü Naoya Tanigami: “Bu fuar aracılığıyla tekstil sektöründeki profesyonellere ve yöneticilere ulaşmayı hedefliyoruz. Tekstil sektöründeki baskı ihtiyaçlarını karşılayacağına emin olduğumuz NASSANGER 10’u ziyaretçilerle buluşturacağımız ve NASSANGER 10’un yanı sıra Konica Minolta çözümleri hakkında bilgi verme fırsatı bulacağımız ITM Fuarı’nı büyük bir heyecanla bekliyoruz” şeklinde konuştu.

NASSENGER 10’un özellikleri;

• NASSENGER 10, en üst düzey model NASSENGER SP-1’de de kullanılan, yeni geliştirilen inkjet yazıcı kafaları ile donatılmıştır.

• Ayarlanabilir mürekkep damlacık boyutu (büyük, orta ve küçük), Konica Minolta’nın koyu ve açık renklerinin kombinasyonu ile birleştiğinde NASSENGER 10, renk değişimlerini ve ince çizgilerini daha kaliteli şekilde yapabiliyor. NASSENGER 10 aynı zamanda, konvansiyonel tekstil baskı cihazlarında zor elde edilen, tekrar eden geometrik desenleri rahatlıkla ve yüksek kalitede üretebiliyor.

• Eksik nozzle dengeleme işlevi ve özel görüntü işleme teknolojisi, daha önce tarama baskılarıyla bile önlenemeyen sorunları çözüyor. Baskı kafası temizleme ve eksik nozzle tespiti sistemi gibi kafa bakım fonksiyonları ile donatılmış NASSENGER 10 ile istikrarlı üretim ve düşük işletme maliyeti sağlanıyor.

• Yazdırma hareketini ve yazdırma durumunu kolayca kontrol etmek için elverişli bir şekilde tasarlanan NASSENGER 10 sorunsuz bir şekilde hataları gideriyor ve bileşenleri hızla değiştirebiliyor.

• Dört ana, iki özel ve iki açık renk olmak üzere sekiz standart renk. Reaktif boyalar, dispers boyalar ve asit-boyalar ile etkileyici bir renge sahip olan Konica Minolta’nın özgün gelişiminin bir sonucu. Buna ek olarak Konica Minolta’nın reaktif boya mürekkebi, GOTS (Global Organic Textile Standard) sertifikasının gereksinimlerini karşılıyor.Bu içerik 1989 defa okundu.