16 Temmuz 2018 Pazartesi 03:56
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
14 Mart 2018 Çarşamba 11:42

ORAFOL Türkiye’nin Reflektif Showroom’u Var

Orafol Türkiye binasında hayata geçirilen Reflektif Showroom, kullanıcıların, ürünlerin yansıma değerlerini ve dayanıklılık performansını görmesini ve bir reflektif malzemenin hangi alanlarda kullanıldığını canlı olarak deneyimlemesini sağlamayı amaçlıyor.
ORAFOL Türkiye’nin Reflektif Showroom’u Var

Sürücülerin trafikte doğru yönlendirilmesi, kişisel güvenliğimizin ön planda olması, araç görünürlüğü gibi hayati önem taşıyan tüm unsurlar için kaliteli reflektif malzemenin önemi büyük. ORAFOL bünyesindeki ORALITE® markasının kullanıcıların bir numaralı tercihi olmasının sebebi, üstün dayanıklılık, yüksek performans ve kapsamlı garanti sistemidir. ORAFOL Türkiye binasında tasarlanan Reflektif Showroom’un amacı; kullanıcıların, ürünlerin yansıma değerlerini ve dayanıklılık performansını görmesini ve bir reflektif malzemenin hangi alanlarda kullanıldığını canlı olarak deneyimlemesini sağlamak.

2017 Mayıs ayından itibaren hayata geçirilen Orafol Reflektif Showroom şimdiye kadar birçok misafir ağırladı. Kullanıcılar, ekipleri veya müşterileri için bir ziyaret programı oluşturmak için Orafol Türkiye ile irtibata geçerek randevu alabilirler.

Detaylı bilgi için Orafol Türkiye websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber toplam 708 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.