Mask Sergi Ürünleri Handtop Hibrit UV Baskı Makinesi ile Işıklı Kutu Üretimi Yapacak

Mask Sergi Ürünleri Handtop Hibrit UV Baskı Makinesi ile Işıklı Kutu Üretimi Yapacak
Dijital baskı sektöründe Türkiye’nin en eski firmalarından biri olan Mask Sergi Ürünleri, yakın zamanda parkuruna eklediği Handtop HT3200 LED UV hibrit baskı makinesi ile müşterilerine sunduğu uygulama çeşitliliğini genişletti.


Dijital baskı sektöründe Türkiye’nin en eski firmalarından biri olan Mask Sergi Ürünleri, yakın zamanda parkuruna eklediği Handtop HT3200 LED UV hibrit baskı makinesi ile müşterilerine sunduğu uygulama çeşitliliğini genişletti. Biz de yeni yatırımları hakkında görüşmek üzere Mask Sergi Ürünleri Genel Müdürü Uğur Ulutürk ile konuştuk.

Mask Sergi Ürünleri şu anda ne gibi hizmetler veriyor?

Mask Sergi Ürünleri, dijital baskı sektöründe yaklaşık 30 senenin üzerinde bir geçmişe sahip ve Türkiye’nin bu alanda eski firmalarından biridir. Ağırlıklı olarak iç ve dış mekan baskı, bina ve araç giydirme yapıyoruz ancak son 10 senedir stant ve tabela çalışmaları, 3D çizim ve vitrin tasarımı da yapmaktayız. Ülkemizin ve dünyanın önde gelen kurumsal firmalarına keşif, tasarım, üretim, nakliye, montaj ve satış sonrası hizmetimizle gerçek çözüm ortağı olarak çalışıyoruz. Kreatif kadromuzun ve müşteri ilişkileri takip birimlerimizin yanı sıra; ahşap, metal, pleksi ve boya atölyelerimiz, farklı iç ve dış mekan baskı makinelerinden oluşan baskı hattımız ve en önemlisi her biri işinin ustası olan 50 kişilik ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Şu anda tüm uygulamalarımızı kendi bünyemizde çözümleyebiliyoruz

Yakın zamanda makine parkurunuza Handtop HT3200 LED UV hibrit baskı makinesini ilave ettiniz. Bu makineye ihtiyaç duyma nedeniniz nedir?

Mask Sergi Ürünleri olarak teknolojiyi sürekli takip etmeye çalışıyoruz. Yeni aldığımız HT3200 baskı makinesini, mağazacılık sektörünün dijital baskı ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt verebilmek amacıyla bünyemize kattık. Bunun yanı sıra stant çalışmalarımızda da PVC levha ve cam gibi birçok malzemeye doğrudan baskı yapabilme imkanı sunması nedeniyle bu makineyi tercih ettik.Bu içerik 2089 defa okundu.