Nazdar’dan Yeni Süblimasyon Mürekkepleri: Daha az mürekkep, daha yüksek baskı yoğunluğu

Nazdar’dan Yeni Süblimasyon Mürekkepleri: Daha az mürekkep, daha yüksek baskı yoğunluğu
Nazdar Ink Technologies’in en yeni süblimasyon mürekkepleri şimdi daha yüksek baskı kalitesi talep eden müşterilerine özel yeni bir formülasyonla piyasaya sunuldu.


Epson baskı kafası teknolojisini kullanan herhangi bir baskı makinesinde kullanılmak üzere tasarlanan Nazdar NDT600 Serisi mürekkepler, daha az mürekkep kullanırken güçlü ve canlı baskılar sunan çok yüksek baskı yoğunluğu sunar.

Daha az mürekkep kullanımı, aynı zamanda doğrudan uygulanan alt katman uygulamaları için kullanıldığında az miktarda taşma anlamına gelir ve bu da kullanıcıların daha düşük gramaja sahip ve dolayısıyla daha düşük maliyetli transfer kağıdı kullanmasına olanak sağlar. Bu sayede baskılar daha hızlı kurur. Hızlı kuruma da makinenin daha hızlı çalışmasını sağladığı için iş akışı da önemli ölçüde hızlanır. Üstelik Nazdar NDT600 Serisi mürekkepleri üstün çok yönlülük özelliği sunmaktadır. 2017’de piyasaya sürüldükten sonra, yüksek kaliteli baskı yapan üreticiler bu ürünleri spor giyim ürünlerinin yanı sıra birçok farklı üretimlerde kullandı; buna rugby oyuncuları ve bisikletçilere yönelik giyim ürünleri, display grafikleri, kumaş bayraklar ve afişler, eğitimsel ürünler, oyun matları, kişiselleştirilmiş hediyelik ürünler ve seramikler de dahildir.

Yeni Nazdar NDT600 mürekkepleri, Nazdar portföyündeki önceki süblimasyon mürekkeplerinin yerini alıyor. Tamamen yeni bir dağılıma sahip olan ve önceki Nazdar süblimasyon mürekkepleri ile tam bir renk eşleşmesi sağlayan NDT600 mürekkepleri, yüksek kaliteli baskı üreticileri için çok yüksek performans ve tutarlılık sunuyor.

NDT600 ürün yelpazesi MBIS sistemlerine uygun açık dökme mürekkep sistemlerini kullanan müşteriler için bir litrelik şişelerde ve iki litrelik mürekkep poşetlerinde mevcutturBu içerik 2103 defa okundu.