3M Araç Kaplama Folyo Gamını Genişletiyor

3M Araç Kaplama Folyo Gamını Genişletiyor
3M, araç kaplama uygulamaları için ideal olan IJ180mC Baskı Folyosu serisine üç yeni ürün eklediğini duyurdu.


3M, IJ180mC Baskı Folyosu serisine, motokros motosikletleri, kar motosikletleri ve ATV’ler gibi tutunması zor yüzeylere sahip araçlarda kısa süreli ve kalıcı grafik özelleştirme uygulamalarına yönelik üç yeni baskı folyosu ekledi. IJ180’in sunduğu üç yeni ürün, folyoların kayabilir olmasını sağlamak için mikro teknolojiye sahip Uyumlu Yapışkan kullanıyor ve ürün, uygulayıcının folyoyu araç yüzeyinden geçirmesini ve gerektiğinde yeniden konumlandırmasını sağlayan yapışma özelliklerine sahip.

Şirket web sitesinde, yeni ürünlerin beyaz, metalik, şeffaf ve PVC içermeyen folyolar sayesinde tasarım esnekliği sağladığını belirtti. Artık araçlar, tekneler, filolar, iç duvarlar, dış tabelalar, paslanmaz çelik ve eğlence araçları da dahil olmak üzere her proje için bir ürün var. 3M’den baskıya uygun bu üç yeni IJ180mC Baskı Folyosu, tankerler, karavanlar, römork ve kamyonlar gibi araçlara promosyon grafikleri uygulamak için ideal olan Low Surface Energy (LSE) plastikler, toz boya ve paslanmaz çelik gibi tutunması zor yüzeylere yapışacak şekilde özel olarak tasarlandı.

3M’den IJ180mC-10UR Baskı Folyoları, hızlı ve kolay bir kurulum gerektiren, ısı veya kimyasal içermeyen ve kolay sökülme özelliği gerektiren, kısa vadeli araç grafikleri için tasarlanmış olup ultra-çıkarılabilir bir araç kaplama folyosudur. Uygulamalar arasında ticari araçlar, filo grafikleri ve otobüslerin yanı sıra iç ve dış mekan tabelalar yer alıyor.

3M’den IJ180 serisindeki üç yeni baskı folyosu, düz ve kavisli yüzeyler için uygundur.Bu içerik 1560 defa okundu.