Roland’dan Duvar Çıkartmaları için Kişiselleştirme İmkanı

Roland’dan Duvar Çıkartmaları için Kişiselleştirme İmkanı
Roland’nın dijital bas-kes makineleri sayesinde, düşük maliyetle gerçekten kişisel ve özel duvar dekorasyonları üretmek artık çok kolay.


Hepimiz evlerimizin ve iş ortamlarımızın kişisel bir dokunuşa sahip olmasını ve tutkularımızı yansıtmasını isteriz. Bir odaya kişisellik ve renk katmak için duvar çıkartmaları çok kolay bir yöntemdir. Duvar çıkartmaları kolayca değiştirilebildikleri için etkinlikler, temalar ve sezonluk dekorasyonlar için de idealdir. Seri üretim duvar dekorasyonları birçok ev dekorasyon mağazasında bulunmaktadır. Ancak Roland’nın dijital bas-kes makineleri serisi sayesinde, düşük maliyetle gerçekten kişisel ve özel duvar dekorasyonları üretmeniz mümkündür.

Basma ve kesme bir arada

Bir Roland bas-kes makinesi yalnızca canlı renkler basmakla kalmıyor, aynı zamanda duvar çıkartmalarının istenen şekilde kontur kesimini de yapar. Entegre kesme özelliği, ayrı bir kesiciye ihtiyaç bırakmayarak duvar çıkartması üretmeyi kolaylaştırır. Hızlı, kolay ve basit bir çözümdür.

Kapalı ve açık alan kullanımına uygundur

Roland bas-kes makinelerini ve eco-solvent mürekkebi kullanarak hem kapalı, hem de açık alanlar için duvar dekorasyonları oluşturabilirsiniz. GREENGUARD Gold onaylı Roland ECO-SOL MAX mürekkep (kimyasal emisyonla ilgili katı kısıtlamalara uygundur) duvar çıkartmalarının kapalı alanlarda insan sağlığına uygun olduğunu garanti eder. ECO-SOL MAX mürekkep, baskı kaplaması olmadan bile açık alanda üç yıl dayanma özelliğine sahiptir.

Özel efekti eklemek

VersaCAMM VS-i ve SOLJET PRO4 bas-kes makineleri, duvar çıkartmalarınıza parıltılı metalik renkler ve muhteşem gri tonlar katmanızı sağlar. Bu bas-kes makineleri, dilerseniz metalik ve açık siyah mürekkeplerle size sunulabilir; eğer müşterilerinizin hayal güçlerini serbest bırakmaları için onlara ekstra olasılıklar sunmak istiyorsanız, bu opsiyon sizin için idealdir. Onlar hayal edebiliyorsa, Roland yapmanıza yardımcı olur.

Daha fazla bilgi için Roland DG web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Bu içerik 1753 defa okundu.