Epson’dan Yeni DTG Baskı Makinesi

Epson’dan Yeni DTG Baskı Makinesi
Epson, Mart ayından itibaren ticari olarak satışa sunulacak Direkt Kumaşa - DTG baskı makinesi SureColor SC-F2100 modelini tanıttı.


Epson’un mevcut SC-F2000 modelinin yerini alacak olan yeni SureColor SC-F2100 modeli, t-shirt’ler, sweatshirtler, gömlekler ve bez çantalar da dahil olmak üzere birçok ürün üzerinde yüksek kaliteli tam renkli baskılar yapma kapasitesine sahip.

Yeni model, geliştirilmiş hız ve güvenilirlik özelliklerinin yanı sıra Epson’un Desen Oluşturma yazılımını kullanarak kendi baskı tasarımlarınızı oluşturma becerisi de dahil olmak üzere birçok iyileştirme ve yeni özellik sunuyor. Yeni model, makine, baskı kafası, mürekkep, yazılım ve garanti gibi eksiksiz bir Epson çözümü sunuyor; bu da kullanıcının tüm parçaların birlikte en iyi biçimde çalışacak şekilde tasarlandığı ve kapsamlı bir şekilde test edildiği anlamına geliyor. Makinenin daha hızlı başlatılması, daha hızlı baskı modları ve gelişmiş mürekkep sirkülasyon sistemi ile önceki modellerden daha hızlı sonuç veren makine, daha pürüzsüz görüntü ve önceki modele göre daha geniş renk gamutu için iyileştirilmiş özellikler içeriyor.

“Epson olarak ilk direkt kumaşa baskı makinemiz büyük bir başarıydı, bu yüzden onu takip etmek her zaman bir zorluk olacaktı” yorumunda bulunan Epson UK Satış Müdürü Phil McMullin, sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Ancak SC-F2100 ile benzersiz tasarımlar oluşturmayı kolaylaştıran yazılımlar ile her alanda iyileşme sağlamış bulunuyoruz - daha hızlı, daha kaliteli ve daha fazla çok yönlülük sunan bir tasarım. Tüm bu özellikler de daha hızlı ve daha kolay bakım özelliğini de sunmaktadır.”

Epson’un çok yönlü Desen Oluşturma programı SC-F2100 ile ücretsiz olarak kullanılabilir. Yazılım, kullanıcıların metin ve çoklu görüntü eklemelerine, görüntü ayarlaması için kullanıcı ayarları hazırlamalarına ve CMYK görsel desteği sağlamalarına izin veriyor. SC-F2100, planlanmış bakımı önemli ölçüde azaltmak için ayrı bir temizleme kartuşuna sahip bir otomatik bakım moduna ve aynı zamanda baskı kafasındaki tüy ve tozu önlemek için bir toz tutucuya sahiptir. Kumaş yerleşimini kolaylaştırmak için opsiyonel bir kumaş baskı merdanesi tutma yeri ve merdane tutma aracı bulunur.Bu içerik 2040 defa okundu.