PRINT4ALL Fuarı’na Lider Markaların Katılımı Devam Ediyor

PRINT4ALL Fuarı’na Lider Markaların Katılımı Devam Ediyor
Canon ve Agfa markaları geçtiğimiz günlerde Print4All Fuarı’na katılacaklarını duyurdu. Ayrıca, lider birçok ambalaj baskı markası da fuarda yerini alacak.


29 Mayıs – 1 Haziran tarihlerinde Fiero Milano’da düzenlenecek olan Print4All Fuarı için geri sayım devam ediyor. Önümüzdeki aylarda katılımların netleşeceği ve içeriğinin daha da zenginleşeceği fuar, tüm pazarlama, üretim ve iletişim sektörlerinin ihtiyaç duyduğu baskı ve ambalaj çözümlerini bünyesinde toplayacak.

Etkinliğe olan güvenini teyit etmekten çekinmeyen pazar, bu iddialı projede yer almaya devam ediyor. Baskı ve iletişim cephesinde ise etkinlik Agfa, Canon, Bompan ve Neopost gibi lider markalarla daha da güçleniyor. Bu da Print4All Fuarı’nın baskı üreticileri, kreatif firmalar ve marka sahipleri için “mutlaka katılınması gereken” bir etkinlik olduğunu da gözler önüne seriyor. Etkinlik, baskılı ürünler ve görsel iletişim uygulamaları için oldukça yenilikçi çözümlerin sergileneceği bir platform olacak.

Ziyaretçiler, sektörün en çok ihtiyaç duyulan sofistike dijital ve geleneksel baskı makinelerini yakından inceleme fırsatına sahip olacak. İster kitap ya da katalog, ister ambalaj ya da etiket olsun, fuarın amacı ziyaretçileri uygulamaları zenginleştirecek özel efektler ve farklı interaktif çözümler ile şaşırtmak. Baskı sonrası işlemlerden (sonlandırma ve kabartma gibi) en uç kişiselleştirme örneklerine ve hatta yüksek kaliteli boyalar ya da artırılmış gerçekçiliğe sahip kağıt gibi inovatif teknolojilere kadar her şey fuarda yer alacak.

Fuara katılan lider global markaların katılımı sayesinde, konvertleme, ambalaj baskısı ve etiketleme çözümleri hiç olmadığı kadar zengin olacak. Ambalaj baskısına yönelik rotogravur, flekso ve hibrit teknolojiler de fuarda yer alacak. Etkinlikte, laminasyon, kaplama, kabartma ve serigrafi işlemleri için özel bir alan olacak.Bu içerik 1361 defa okundu.