18 Haziran 2018 Pazartesi 01:24
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
19 Şubat 2018 Pazartesi 00:37

FESPA’dan Global Baskı Fuarı’na Yeni Bir Alan

Berlin’de Gerçekleştirilecek FESPA Global Baskı Fuarı’nda Önemli Bir Yeri Olacak Yeni Bir Deneyim; “FESPA Digital Corrugated Experience” (FESPA Dijital Karton Ambalaj Deneyimi)
FESPA’dan Global Baskı Fuarı’na Yeni Bir Alan

Baskı sektöründe uzmanlaşmış yerel derneklerin global federasyonu FESPA, Messe Berlin’de 15-18 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek FESPA Global Baskı Fuarı 2018’de yeni Dijital Karton Ambalaj Deneyimi’ni tanıtıyor olacak.

FESPA’nın Dijital Karton Ambalaj Deneyimi, karton ambalaj ve vitrin uygulamalarının ticari ve üretim avantajlarının sergileneceği eğitimsel ve deneyimsel bir alan. Dijital Karton Ambalaj Deneyimi; baskı malzemeleri, iş akışı çözümleri, dijital baskı teknolojileri, malzeme yükleme, astar boya, mürekkep, kaplama, cila, kesim ve katlama gibi karton ambalaj materyallerinin baskısına dahil olan tüm unsurları hedef alıyor.

Messe Berlin’de Salon 5.2’de yer alacak yeni alanın, FESPA 2018 fuarının diğer alanlarından farklı bir formatı olacak. Bu alanda; aralarında HP, Lamina, Sun Automation, Inca Digital ve BCSAutobox’ın da bulunduğu sektör lideri tedarikçilerle iş geliştirici konuşmaların sürdürüleceği kısa, eğitimsel “Print Corrugated” (Karton Ambalaj Baskısı) konferansları gerçekleştirilecek.

FESPA 2018 Global Baskı Fuarı’na kayıt olan ziyaretçiler FESPA’nın Dijital Karton Ambalaj Deneyimi’ne ücretsiz katılım sağlayabilecek.

Daha fazla bilgi için www.corrugatedexperience.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu haber toplam 684 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.