ROLAND DG EMEA İçin Yeni Başkan

ROLAND DG EMEA İçin Yeni Başkan
Roland DG Central Europe’un Başkanı ve CEO’su olan Gregory Bilsen, Roland DG EMEA başkanlığına terfi etti ve bölgedeki büyümeyi sürdürmekle görevlendirildi.


Belçikalı Bilsen, daha önce Roland DG Belçika’nın COO ve Genel Müdürü rollerini üstlendiği Roland DG’de 2011 yılından beri çalışıyor. Roland DG’nin Orta Avrupa iş birimini yaklaşık beş yıldır yöneten Bilsen, perakende ve endüstriyel gibi yeni dikey pazarlardaki satışları artırdı; yerel düzeyde büyüme, servis ve destek sağladı.

Roland DG Central Europe’un Satış, Pazarlama ve Servis Sorumlusu olan Johan Struyfs, Bilsen’in atanmasının ardından Operasyon Direktörü olarak Roland DG Orta Avrupa’ya terfi etti. Roland DG HQ Global Satış ve Pazarlama Direktörü Eli Keersmaekers Bilsen hakkında şunları söyledi: “Bilsen, Roland DG EMEA’da liderlik becerilerini kanıtlamış biridir ve bundan böyle de Roland’ın bölgedeki mevcut ve potansiyel pazar fırsatlarını değerlendirmeye devam etmesini sağlayacak.

Uzun yıllardır Roland DG, dünyanın dört bir yanından en iyi yeteneği istihdam etmeye devam ediyor. Bu sayede, tüm dünyada verimlilik artıyor ve faaliyet gösterdiğimiz 200’den fazla ülkenin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde tepki verebilen daha esnek çözüm elde ediyoruz. Gregory’nin atanması EMEA içindeki büyümeyi ve başarıyı sağlamlaştıracak ve nihayetinde Roland DG’nin küresel konumunu güçlendirecektir “dedi.Bu içerik 1350 defa okundu.