Pimms Group En İyilerle Yoluna Devam Ediyor

Pimms Group En İyilerle Yoluna Devam Ediyor
7-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen FESPA Eurasia Fuarı’nda sektörün yüksek hız, kalite ve performans kriterlerini karşılayan HandTop, Homer, Axia, Technojet ve HP markalarını sergileyen Pimms Group, endüstriyel reklam ve tekstil sektörlerinden yoğun ilgiyle karşılaştı.


Sektörün ihtiyaç duyduğu daha endüstriyel ve daha hızlı çözümleri portföyüne ekleyerek kulvarını bir üst seviyeye taşıyan PİMMS Group, yakın zamanda bünyesine kattığı yeni markalarla FESPA Eurasia Fuarı’nda sektörle buluştu. Pimms Group, 7-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen fuarda Hand- Top, Homer, Axia, Technojet ve HP markalarında yaşanan en son gelişmeleri ziyaretçilerin beğenisine sundu. PİMMS Group, fuarda ayrıca tekstil salonunda bayisi SY Dijital ile ortak standında Homer dijital tekstil baskı çözümlerini sergiledi.

Endüstriyel reklam ve tekstil sektörlerinin hızla değişen ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda sektöre çözümler üretmeye devam eden PİMMS Group, fuarda yakın zamanda distribütörlüğünü üstlendiği HP markasının Lateks baskes makinelerini ilk kez tanıttı. HP Latex 335 ve HP Latex 115 modellerinin bundan sonra Türkiye distribütörü olarak faaliyet gösterecek olan PİMMS Group, bu anlaşma ile portföyünü daha da güçlendirmiş oldu. HP Latex teknolojisinin sunduğu yüksek baskı ve kesim hızı ve en iyi kalitede baskı sonuçları sayesinde, geleneksel tabela işlerini yapmanın yanı sıra geniş bir uygulama yelpazesiyle yeni kazanç kaynakları keşfetme imkanı sunan seri, fuarda da reklam, promosyon ve endüstriyel sektörlerden beğeni topladı.

PİMMS Group’tan bir yenilik daha

PİMMS Group, FESPA Eurasia Fuarı’nda bir yeniliğe daha imza attı. Bundan böyle kendi markası Axia ile sektörün taleplerine yanıt verecek olan PİMMS Group, yeni serisinin tanıtımını da ilk kez fuarda yaptı.

Yeni seride 180cm ve 320cm eko solvent, 180cm ve 320cm süblimasyon, 320cm UV ve 320cm direkt bayrak baskı makineleri mevcut. Bu makineler, oldukça yüksek hızlara ulaşarak çok geniş yelpazede uygulama çeşitliliği sunmakta olup, Türkiye ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçilerden de oldukça ilgi gördü. PİMMS Group, FESPA Eurasia’da bu yeni seri için çevre ülkelerden gelen bayi taleplerini de değerlendirdi.

İlk kez Sign İstanbul Fuarı’nda tanıtımı yapılan Handtop baskı makineleri de PİMMS Group standında yerini aldı. Handtop HM3200UV hibrit baskı makinesi, HT1600 UV hibrit baskı makinesi ve HT2512 UV flatbed baskı makinesi ile endüstriyel reklam sektörlerinin UV baskı ihtiyaçlarına yanıt veren PİMMS Group, özellikle bu makinelerin sunduğu baskı hızı, farklı uygulamalara imkan sunan üretim esnekliği ve yüksek kalitede baskı imkanı ile dikkat çekti.

Axia ile kabartmalı baskı ayrıcalığı

Geçtiğimiz dönemlerde kendi markası Axia ile ilk 3.20m ebadındaki eko-solvent baskı makinesini piyasaya sunmuş olan PİMMS Group, bu modeli tekrar hayata geçirdi. İlk kez Sign İstanbul Fuarı’nda tanıtılan Axia modeli, FESPA Eurasia Fuarı’nda da sektöre sunuldu. Axia, duvar kağıdı ve kanvas tablo gibi iç mekan dekorasyon üretimlerine yönelik olarak sunduğu lak boya ile kabartmalı baskı imkanı sayesinde dekorasyon üreticileri tarafından oldukça ilgi gördü. Axia ürün grubuna yönelik yeni bayi yapılanmasını hayata geçiren PİMMS Group, FESPA Eurasia’da da gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almış durumda.

Homer ile saatte 240 m2 baskı

PİMMS Group fuarda bayisi SY Dijital ile birlikte tekstil salonunda da Hanglory Group markası Homer baskı çözümlerini sergiledi. Bugün transfer baskı konusunda profesyonel olarak üretilen ve yapısı buna uygun olarak geliştirilmiş bir teknolojiye sahip Homer baskı makineleri, tekstil baskı üreticilerine sunduğu daha ileri seviye endüstriyel üretim imkanı ile dikkat çekti. Makineye yaklaşık 1000 metrelik bir kağıt yükleme imkanı sunan Homer, Kyocera baskı kafaları ile saatte 240 metrekareye varan baskı becerisi ile fuarın en dikkat çeken çözümlerinden biri oldu. Fuarda ayrıca makinenin aynı zamanda billboard baskıları için de uygun ve su bazlı boyalar ile aynı hızlarda baskı yapabilen modeli tanıtıldı. Bunun yanı sıra direkt kumaşa baskı yapabilen, sekiz kafalı yeni Homer Plus baskı makinesi de stantta yerini aldı. PİMMS Group, FESPA Eurasia Fuarı’nda bir kez daha tekstil baskı makinelerinin ana makine sağlayıcıları arasındaki yerini ispatlamış oldu.Bu içerik 2598 defa okundu.