Mutoh PSI Fuarı’nda Dijital Direkt Baskı Teknolojisinin Gücünü Sergileyecek

Mutoh PSI Fuarı’nda Dijital Direkt Baskı Teknolojisinin Gücünü Sergileyecek
Mutoh, 9-11 Ocak tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenlenecek olan PSI Promosyon Ürünleri Fuarı’na ilk kez katılacak.


Geniş format baskı makineleri üreticisi Mutoh, 9-11 Ocak tarihleri arasında Düsseldorf’ta düzenlenecek olan PSI Promosyon Ürünleri Fuarı’na ilk kez katılacak. Standında, geniş yelpazedeki direct objeye baskı makinelerini sergileyecek olan Mutoh, 2D ve 3D nesnelerin yanı sıra silindirik objelere de baskı yapabilen makinelerini tüm distribütör, tedarikçi ve son kullanıcı firmalara sunacak.

Mutoh, standında sert ve esnek materyallere baskı uygulamaları için, ValueJet 426UF A3-ebat LED UV baskı makinesini, yeni ValueJet 626UF A2 ebat 6-renk direct objeye flatbed LED UV baskı makinesini ve ValueJet 1638UH, çift kafaya ve çift lambaya sahip 1.65cm genişliğindeki LED UV baskı makinelerini tanıtacak. Ziyaretçiler, Mutoh baskı makineleri ile hayata geçirilen çok çeşitli baskı uygulamalarından ilham alarak promosyon sektöründe karlılık yaratacak uygulamaları görebilecekler.

Yeni ValueJet 626UF Masaüstü LED UV Baskı Makinesi

Yeni ValueJet VJ-626UF baskı makinesi, 6 renk (CMYK, Beyaz ve Vernik) ile A2 ebadında baskı imkanı sunan flatbed LED UV baskı makinesidir. Kalınlığı 150mm’ye kadar her türlü sert zemine baskı yapabilir. Makinede bulunan opsiyonel rotasyon sistemi sayesinde, Value- Jet626UF il 360mm uzunluğunda ve 120mm çapındaki silindirik nesnelere direkt baskı mümkündür.

594 x 483 mm tabla ebadı sunan makine, az adetli ve kişiselleştirilmiş hediyeler, ambalaj prototipleri, ödüller, endüstriyel ürünler, etiketler, küçük tabelalar için ideal bir çözüm sunar.

1440x1440 dpi’ya varan baskı çözünürlüğü sunan VJ-626UF modeli, entegre vakum tablasına, otomatik table kaldırma sistemine ve ayrıca hassas malzeme yerleştirmesine olanak sağlayan LED ikaz sistemine sahiptir. Yüklenen objenin kalınlığı da otomatik olarak ölçülür.

ValueJet 1638UH Hybrid LED UV Baskı Makinesi

1.65cm ebadındaki ValueJet 1638UH, Mutoh’un ilk çift kafalı LED UV baskı makinesi olup, yüksek hızlı ve yüksek kurutma performanslı bir çözümüdür. Makine, 15mm kalınlığındaki ve sert malzemelerde 15kg ve esnek malzemelerde 30 kg ağırlığındaki çok geniş yelpazede sert ve esnek malzemelere baskı yapabilir. Makine, ısıya duyarlı, transparan ve beyaz olmayan materyallere de baskı yapar.

Maksimum 1440 x 1440 dpi baskı çözünürlüğüne sahip makine, Mutoh’un eşsiz LED UV C, M, Y, K, beyaz ve vernik sert ve esnek boyalarını kullanmaktadır. Özel efektli ve parlak baskıları yapmak Mutoh’un özel vernik ve kabartma efektleri ile artık çok daha kolay.

ValueJet 1638UH baskı makinesinin yakın zamanda European Digital Press (EDP) tarafından max.20m2 kategorisinde “2017’nin En İyi Flatbed/Hibrit Baskı Makinesi” seçildiğini de belirtmek gerek.Bu içerik 2176 defa okundu.