KYOCERA'nın 13 Ürünü BLI Tarafından Çok Tavsiye Edildi

KYOCERA'nın 13 Ürünü BLI Tarafından Çok Tavsiye Edildi
KYOCERA Document Solutions’ın (Kyocera) TASKalfa ve ECOSYS serilerinde yer alan on üç ürün, dünyanın önde gelen bağımsız baskı ürünleri test kuruluşlarından BuyersLab (BLI) tarafından “Çok Tavsiye Edilir” sertifikasıyla ödüllendirildi.


Kyocera’nın TASKalfa serisinden 8052ci, 7052ci, 6052ci, 5052ci, 4052ci, 3552ci, 2552ci, 3511i ve 3011i modelleri ile ECOSYS serisinden P3060dn, P3055dn, P3050dn, P3045dn ürünleri, BLI tarafından yürütülen, kapsamlı dayanıklılık ölçümlerinin de dahil olduğu; görüntü kalitesi, kullanışlılık gibi pek çok faktörü inceleyen titiz bir test sürecinin ardından “Çok Tavsiye Edilir” sertifikası almaya hak kazandı.

BLI tarafından verilen en yüksek derece olan “Çok Tavsiye Edilir” sertifikasına hak kazanan on üç Kyocera ürünleri arasında; küçük çalışma grupları için tasarlanmış siyah/beyaz cihazlardan orta ve büyük ölçekli ofis ortamlarına yönelik renkli çok fonksiyonlu fotokopi makinelerine kadar uzanan oldukça çeşitli modellerin yer aldığı belirtildi.

KYOCERA Bilgitaş Turkey Doküman Çözümleri A.Ş. Genel Müdürü Murat Ada; BLI’ın Kyocera ürünlerini ödüllendirmesi konusundaki görüşlerini şu şekilde aktardı: “BLI tarafından geniş ürün yelpazemizde kalite ve yüksek performansın değişmeyen özellikler olduğunu kanıtlayan “Çok Tavsiye Edilir” sertifikasına layık görülmüş olmaktan gurur duyuyoruz.Bu sertifikalar, Kyocera’nın yetenekli çalışanlarının üstün çabalarının ve yüksek kaliteli cihaz ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye olan bağlılıklarının bir sonucudur.”Bu içerik 2160 defa okundu.