AEON MIRA ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

AEON MIRA ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Almira Teknoloji tarafından geliştirilen AEON Mira lazer kesim ve kazıma makinesi, kompakt masaüstü lazer kesim ve kazıma makineleri arasında sınıfının en üstün özellikli makinesi. Mira 5 ve 7 olmak üzere iki ebatta üretilen makine, 50x30cm veya 70x40 cm çalışma alanı ile satışa sunuluyor. Kullanımı oldukça basit olan AEON Mira, aynı zamanda çok iyi bir fiyat performans dengesi ile sınıfında dünyanın en çok tercih edilen makineleri arasında yer alıyor.

Özellikle butik üretim yapan işletmelerin tercih ettiği Mira serisi, kadın işletmeciler tarafından da oldukça ilgi görüyor. Mira ile farklı materyallerle muhteşem tasarımlar yapıp Instagram üzerinden oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan birçok kullanıcı mevcut. Mira’da sınır, kullanıcının hayal gücü.

Kompakt Tasarım Tak & Çalıştır

Büyük lazer kesim ve kazıma makinelerinden farklı olarak AEON MIRA’da tüm bileşenler tek kasada birleşiyor. Soğutma sistemi, egzoz ve hava üfleme gibi ek aygıtlar Mira’da kasanın içinde barınıyor. Makinenin çalışması için herhangi bir ek üniteye ihtiyaç duymadan makinenin sadece elektriğe bağlanması yeterli

Mira, dünyada bu özellikleri tek kasada barındırabilen tek lazer kesim ve kazıma makinesi olarak öne çıkıyor. Ayrıca standart cam tüp seçeneğinin yanında RF metal tüp seçeneği de mevcut.

Clean Pack Teknolojisi

Piyasada mevcut lazer kesim ve kazıma makinelerinin en büyük sorunlarından biri, toz ve duman kalıntılarından dolayı mekanik aksamların olumsuz etkilenmesidir. AEON Clean Pack teknolojisi ise makinenin tüm kritik aksamlarının korunmasını sağlıyor ve bu sayede makine performanstan taviz vermeden çok daha uzun ömürlü çalışıyor.

Mira’yı yerinde görmek ve denemek isterseniz Lazerci.com web sitesini ziyaret edebilir veya müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.Bu içerik 1838 defa okundu.