Canon, UV ve UVgel Mürekkepleri ile GREENGUARD GOLD Sertifikası’na Layık Görüldü

Canon, UV ve UVgel Mürekkepleri ile GREENGUARD GOLD Sertifikası’na Layık Görüldü

Canon Europe, dünyanın en zorlu ürün emisyon standartları arasında yer alan ve saygınlığıyla tanınan bağımsız akreditasyon kurumu UL Environment tarafından GREENGUARD Gold Sertifikası’na layık görüldü. Canon Europe, Océ Arizona flatbed yazıcı ailesinin hızlı kuruyan UV mürekkepleri ve yeni lanse edilen Océ Colorado rulodan ruloya yazıcısının Canon UVgel mürekkebi sayesinde GREENGUARD Gold Sertifikası ile onurlandırılmanın gururunu yaşıyor.

UL Environment’ın Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Alberto Uggetti şirketleri, yeni teknolojileri sağlık açısından kendilerini test etmeye teşvik ettiklerini belirterek, Canon’u GREENGUARD Gold Sertifikası gibi sürdürülebilirlik sertifikasyonlarına ulaşan teknolojileri için kutladıklarını söyledi. Canon Europe’un Grafik ve İletişim Direktörü Mark Lawn ise GREENGUARD Gold Sertifikası’nın, Canon’un, müşterilerinin uygulama kapasitelerini artıracak ürünler geliştirmeye olan bağlılığının bir göstergesi olduğunu vurguladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Geniş format çalışan müşterilerimizin, bu mürekkeplerin sürekli test edildiklerini ve düşük emisyon özelliklerinin tanınması için gerek şirket içinde gerekse ortaklarımızla sürekli üzerinde çalıştığımızı bilmeleri önemlidir.”

Emisyon standartlarına uygun mürekkepler

Canon’un geniş format çalışan birçok müşterisinin dekor uygulamalarına yönelmeleri ile mürekkeplerin kimyasal emisyonlarının bağımsız olarak doğrulanmasının önemi arttı. Emisyon standartlarına uygun olan Hızlı Kuruyan Océ Arizona UV ve Océ Colorado UVgel mürekkepleri ile Canon, tabela ve grafik yapımcıları ile onların müşterilerinin sağlıklarının en üst seviyede güven altına alınmasını sağlıyor.

Canon UVgel mürekkep, yeni tanıtılan Océ Colorado 1640 64 inç rulodan ruloya yazıcının arkasındaki benzersiz teknolojik yeniliğin bir parçası olarak da ön plana çıkıyor. Yeni yazıcı, çok çeşitli iç ve dış mekân uygulamalarında şahane sonuç vermek için tasarlanmış bulunuyor. Kusursuz renk gamı ve çıktı kalitesi ile yüksek kaliteli iç mekân ortamları için ideal sonuçlar ortaya koyuyor. Servis sağlayıcılarının, duvar kaplama ve iç tabelalar gibi hassas iç mekân uygulamalarında Canon UVgel baskılarını güvenle tanıtıp üretebilmelerinde GREENGUARD Gold Sertifikası’nın önemi kendini daha da hissettiriyor.Bu içerik 2037 defa okundu.