İstanbul Reklam Standında Geniş Ziyaretçi Kitlesini Ağırladı

İstanbul Reklam Standında Geniş Ziyaretçi Kitlesini Ağırladı
Sign İstanbul Fuarı’nda yer alan İstanbul Reklam, geniş yelpazedeki malzeme ve makine portföyünü tanıttı.


Sign İstanbul Fuarı’nda yer alan İstanbul Reklam, geniş yelpazedeki malzeme ve makine portföyünü tanıttı. Bu yıl ilk kez 5 metrelik UV baskı makinesi ile iki kafalı CNC Router makinesini tanıtan firma, ziyaretçilerden tam not aldı. Bizde fuarla ilgili izlenimlerini almak üzere İstanbul Reklam firma sahibi Şaban Beyler ile görüştük.

Fuarla ilgili değerlendirmenizi öğrenebilir miyiz?

Sign İstanbul 2017 Fuarı’nın geçen yıla kıyasla daha verimli geçtiğini gözlemledik. Geçen yıllardan ötelenmiş ziyaretler bu yıl gerçekleşti. Bu fuarda beklentimizin üzerinde satışlar yaptık. Fuarın beş güne çıkartılmasının avantajlarını gördük. Sürenin uzun olması, gelen misafirlerimize daha fazla zaman ayırmamıza olanak sağladı. Ağırlıklı olarak İstanbul’dan olmak üzere Türkiye’nin çok farklı bölgelerinden ve Balkanlar, İran ve Afrika olmak üzere yurtdışından da ziyaretçilerimizi ağırladık.

Bu sene standınızda hangi çözümlerinizi sergilediniz?

Her yıl olduğu gibi portföyümüze yeni makineler eklemeye devam ediyoruz. Bu yenilikler, 5 metrelik UV baskı makinesi ve 2 kafalı CNC ROUTER makinemizdi. CNC Router makinenin birinci kafası kompozite derz açarken diğer kafa ise kompozitin içindeki yazıyı ve dıştaki fazlalıkları kesiyor. Her iki makine de yerli üründür. Bunların yanı sıra, Konica serimize 13 ve 30 pl 1024i kafaya sahip solvent baskı makinelerini ekledik. Konica 512i/30 PL gibi 1024-i /13 PL baskı makinesi sektörden de büyük talep görmektedir. İstanbul Reklam olarak bünyemizde çok çeşit malzeme ve makine var. Kulvarımızı, talepler karşısında genişletmekteyiz.

Malzeme bölümümüzde, baskı folyosundan krom harf lehimi, kompozit levha, dekota, vinil, plexi, mıknatıslı folya ve tanıtım ürünlerine kadar çok çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. Makine bölümünde ise farklı ölçülere yer vermeye çalışıyoruz. 1.60, 1.80, 2.20 ve 3.20m ebatlarındaki eco solvent ve 3.20 metre ebadındaki solvent baskı makinesi çeşitlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Konica baskı makinelerimizde 512, 512-i, 1024 ve 1024-i kafalar bulunmaktadır. Lazer makinelerimiz 130x90cm, 160x100cm ve 130x260cm ebatlarında üretilmekte olup CNC Router grubumuz ise 150x200cm, 150x300cm, 160x300cm, 210x400cm ve 210x600cm ebadında üretilmektedir. Ayrıca kompozit için özel tasarladığımız CNC ve 3D ve 4D çalışan makinelerimiz de mevcuttur. Son olarak, krom kaynak (Punto), plexi parlatma, kompozit derz açma, ebatlama ve laminasyon makinelerini fuarda tanıttık.

Son olarak eklemek istediğiniz noktalar var mı?

İstanbul Reklam olarak tüm bu malzeme ve makine çeşidi içerisinde, tüm makinelerin yedek parça stoğunu ve malzeme grubunun da ürün stoğunu tutmaya devam ediyoruz. Bunun sırrı da bizim şirket başarımızda yatıyor diyebilirim. Özveri ile çalışan güzel bir ekibimiz var. Sektör olarak önümüz açık, fazla risk almadan büyümeye odaklanmamız gerekli. Herkese hayırlı işler ve bol kazançlar dilerim.Bu içerik 2101 defa okundu.