Özak Makine Sign İstanbul’da Çok Sayıda Satışa İmza Attı

Özak Makine Sign İstanbul’da Çok Sayıda Satışa İmza Attı

4-8 Ekim tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan Özak Makine, reklam ve endüstriyel baskı sektörlerinin ihtiyaç duyduğu baskı makinelerinin tanıtımını yaptı.

Sign İstanbul Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gören Özak Makine, fuarda nihai kullanıcıların ihtiyacı olabilecek çeşitli ürün gamını ziyaretçilerine tanıttı. Fuarı değerlendiren Özak Makine Genel Müdürü Nejat Zeki Öztan şunları söyledi: “Sign İstanbul Fuarı bu sene de bizim için oldukça verimli geçti. Fuarın bu yıl beş gün olarak düzenlenmesini anlamsız bulsak da, fuarın Printtek fuarı ile eş zamanlı düzenlenmesi ziyaretçi ve katılımcı açısından oldukça üretken ve manalı oldu. İki fuar birbirinden farklı kulvarlarda olsa dahi, tüm baskı teknolojilerinin tek çatı altında toplanması fuara verimlilik kattı. Biz de Özak Makine olarak bu fuarda 45’in üzerinde makine satışı yaptık. Aldığımız sonuçlardan memnunuz.”

Sadece beş gün değil 365 gün boyunca sektöre çözümler ürettiklerini dile getiren Öztan sözlerine şu şekilde devam etti: “Özak Makine olarak sektöre her gün çözümler üretmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki süreçte de talepler doğrultusunda yeni çözümler geliştirmeye devam edeceğiz.”Bu içerik 2120 defa okundu.