Doğukan Reklam Sign İstanbul’da Verimli Bir Fuar Geçirdi

Doğukan Reklam Sign İstanbul’da Verimli Bir Fuar Geçirdi

4-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan Doğukan Reklam, fuarda yaptığı görüşmeler ve satışlarla fuardan memnun ayrıldı. Doğukan Reklam firma sahibi Hüseyin Değirmenci, fuarla ilgili izlenimlerini dergimizle paylaştı.

Öncelikle Sign İstanbul Fuarı’na dair genel görüş ve izlenimlerinizi alabilir miyiz?

Katılımcı ve ziyaretçi yoğunluğu açısından fuarı nasıl değerlendiriyorsunuz? Sign İstanbul Fuarı, uzun yıllara dayanan geçmişi nedeniyle her yıl yoğun ziyaretçi kitlesini ağırlayan bir organizasyon. Fuar, bu yıl da oldukça yoğun geçti. Doğukan Reklam olarak biz de yoğun ilgi ve talep gördük. Standımız beş gün boyunca kalabalıktı diyebilirim. Beklentimizin üzerinde satışlar gerçekleştirdik.

Fuar bizim için oldukça verimli geçse de, piyasada durgunluğun devam etmesi ve dolardaki hareketlilik müşterilerimizin yatırım kararlarında yavaşlamaya ve beklemeye neden oluyor. Bu da hepimiz kaygı verici bir hale geliyor.

Fuarda tanıttığınız çözümler hakkında bilgi alabilir miyiz? Ürünlerinizin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan bahsedebilir misiniz?

Piyasaya sunduğumuz ürünler, bir reklam atölyesinin olmazsa olmazı ürünlerdir diyebilirim. İki kafaya sahip, hem alüminyum hem de paslanmaz ve tırnaklı malzemelere baskı yapan bir makinemizi fuarda sergiledik. Ayrıca 150 Watt’tan 300 Watt’a yükseltilen bir lazer kaynak makinemizi de fuarda sergiledik. Ayrıca, bu yıl ilk defa dokunmatik display ekranlarımızı ziyaretçilere tanıtarak oldukça iyi geri bildirimler aldık. Portföyümüzdeki makineler, şu anda piyasanın önde gelen markalarına ait makinelere göre çok daha fazla satılmakta ve halihazırda kurulumu yapılmaktadır. Makinelerimizin işleyişinden ve sunduğumuz hizmetlerden memnun olmayan müşterimizin olmaması bizim için de gurur verici.Bu içerik 1762 defa okundu.