Renk Tabela Sign İstanbul’da RSD Marka Makinelerini Tanıttı

Renk Tabela Sign İstanbul’da RSD Marka Makinelerini Tanıttı

4-8 Ekim tarihlerinde Sign İstanbul Fuarı’na katılan Renk Tabela, standında Thermo Vakum, router, plasma, lazer, boyama ve 3D freze makinelerinin yeni modellerini sektörün beğenisine sundu. Biz de fuar vesilesiyle firmanın Genel Müdürü Ali Usul ile bir araya gelerek fuar tanıttıkları çözümler hakkında bilgi aldık.

Sign İstanbul Fuarı firmanız için nasıl geçti?

İnsan, işimizi büyütmenin olmazsa olmazıdır. Yeni insanlar tanımanın en iyi yollarından birisi de sektörel fuarlar. Bu bağlamda Sign İstanbul Fuarı bizim için yeni fırsatlar sunuyor. Bu fuarın bizim için iki önemli ayağı var. Birincisi yeni ürünlerimizi tanıtmak; ikincisi de sektörümüzdeki paydaşlarımızla işbirliğimizi arttırmak. Bu bağlamda her zaman az ya da çok demeden üstümüze düşen görevi yapmaktayız.

Fuarda tanıttığınız çözümler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Renk Grup bünyesinde birçok şirketi barındırmaktadır. Birbirinin tamamlayıcısı niteliğindeki bu markalarımızın önceliği yerli üretimdir. Sign İstanbul 2017’de ağırlığı RSD markalı makinelerimize verdik. Thermo Vakum, router, plasma, lazer, boyama ve 3D freze makinelerimizin yeni modellerini üreticilerimizin beğenisine sunduk. Açıkhava reklam sektöründe faaliyetlerini yürüten reklamcılara, müşterilerine yeni bir alternatif ürün sunabilmeleri için tasarladığımız portatif ışıklı duba ürünümüz özellikle ziyaretçilerimizden tam not aldı. Bunun yanında LED üretimi gerçekleştiren Uniled markamızı ve gergi tavan uygulamalarına yönelik Uniceiling markamızı sergiledik. Fuarda sunduğumuz tüm çözümler, tamamıyla yenikçi ürünler. Fuarda özellikle Portatif ışıklı dubamıza gösterilen ilgi bizim beklentilerimizin çok ötesine geçti. Benzer işlevi gören ürünlerin özelliklerinin çok ötesinde bir ürün. Sunduğumuz ürün özellikleri, esasında çok basit olmakla birlikte, daha önce hiç sunulmamış geliştirmeleri içerdiğinden gördüğü ilgi bizi fazlasıyla memnun etti.Bu içerik 1705 defa okundu.