18 Aralık 2017 Pazartesi 17:26
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
6 Kasım 2017 Pazar 22:42

Boğaziçi Üniversitesi Öğrencileri Reklam Dünyasını Bir Araya Getiriyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.sini düzenliyor.
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencileri Reklam Dünyasını Bir Araya Getiriyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere reklam dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan ADhere Reklamcılık Günleri’nin 11.sini düzenliyor. Reklamcılık alanında önemli isimleri bir araya getirecek olan ADhere, bu yıl 18-19 Kasım’da Boğaziçi Üniversitesi-Uçaksavar Kampüsü Garanti Kültür Merkezi’nde Puhu Tv sponsorluğunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü’nün bu yıl 11.sini düzenleyeceği ADhere Reklamcılık Günleri’nde; Thaat’s It Kurucusu ve CSO’su Haluk Sicimoğlu, Jingle Jackson’ın Composer’ı Emre Irmak, Depo Film’in Kurucusu Ender Sevim, Istanbuldogz’da Film Direktörü, Gerrit Rietveld Academie Amsterdam Grafik Dizaynırı ve aynı zamanda da youtuber olan Tunç Topçuoğlu, TBWA Reklam Ajansı CCO'su İlkay Gürpınar, BBDO Reklam Ajansı Creative Directoru

Erdinç Mutlu, Y&R CEO'su ve Reklamcılar Derneği Saymanı Arzu Ünal, Tribal Worldwide Başkanı ve Executive Creative Director’u Arda Erdik ve daha bir çok değerli isimi ağarlayacağız.

ADhere Reklamcılık günleri, üniversite öğrencilerine reklamcılık sektörünün kapılarını aralarken, workshop ve case’ler ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için http://adhere.buik.net sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sorularınız için de adhere@buik.net adresine mail atabilirsiniz

Bu haber toplam 464 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.