Teknik Döküm Kutu Harf Kaynak Çözümlerini Sign İstanbul’da Tanıttı

Teknik Döküm Kutu Harf Kaynak Çözümlerini Sign İstanbul’da Tanıttı
Sign İstanbul Fuarı’na katılan Teknik Döküm, tabelacıların kutu harf imalatı için ihtiyaç duyduğu kaynak cihazlarının tanıtımını yaptı.


Sign İstanbul Fuarı’na katılan Teknik Döküm, fuarda kutu harf uygulamalarının imalatına yönelik kaynak cihazları ziyaretçilerine tanıttı. Fuarı değerlendiren Teknik Döküm Genel Müdürü Bedros Tomasyan şunları söyledi: “Teknik Döküm olarak güzel bir fuar geçirdik. Sign İstanbul Fuarı bu sene bizim için oldukça verimli geçti. Teknik Döküm olarak Alman menşeli kaynak cihazlarımızı tanıttık. 2 yıl garanti sunan ürünümüz, iz yapmadan, daha sağlıklı ve hızlı kaynak yapmak isteyenlerin tercihi oldu.”

Kutu harf imalatında ülkemizde büyüme olduğunu gözlemlediklerini belirten Bedros Tomasyan sözlerine şunları ekledi: “Üreticilerimiz artık daha hassas işler yaptığı için yurtdışına ihracatlarını arttırdıklarını görmekteyim. Yerli piyasada ise sürekli bir hareket mevcut ve dönemsel olarak ivme yukarı doğru çıkmaktadır. Sektör her geçen gün büyümektedir. Sektördeki üreticiler her geçen yıl yeni teknolojilere yatırım yapmaktan çekinmemekteler. Bu da sektörü canlı ve dinamik tutmakta olup yurtdışı ile rekabette de önemli bir avantaj sunmaktadır.”Bu içerik 2664 defa okundu.