Yeni Dünyalar Reklam Sign İstanbul’da LED10 Hazır Tabelalarını Tanıttı

Yeni Dünyalar Reklam Sign İstanbul’da LED10 Hazır Tabelalarını Tanıttı
4-8 Ekim tarihleri arasında Sign İstanbul Fuarı’na katılan Yeni Dünyalar Reklam, kendi üretimleri olan kullanımı kolay ve müşterinin kendi tabelasını kendisinin üretmesine imkan sunan kutu harf çözümlerini tanıttı. Biz de firmanın Genel Müdürü Ümit Ceylan ile görüştük.


Öncelikle Sign İstanbul Fuarı’na dair genel görüş ve izlenimlerinizi alabilir miyiz? Katılımcı ve ziyaretçi yoğunluğu açısından fuarı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Fuara özellikle Anadolu’dan katılımcıların gelmesi ve ürünlerimizi İstanbul dışına da tanıtmış olmak bizi oldukça memnun ediyor. Katılım oranlarına bakarsak da, bu yıl ziyaretçi sayılarının önceki yıllara göre arttığını düşünüyorum. Biz de bu yıl oldukça başarılı geçirdiğimiz bu fuarda çok sayıda ziyaretçi ile görüşerek 1600 adet katalog dağıttık.

Fuarda tanıttığınız çözümler hakkında bilgi alabilir miyiz? Ürünlerinizin özelliklerinden ve kullanıcıya sunduğu avantajlardan bahsedebilir misiniz?

Biz tabela üretimi yapan bir firmayız. Fuarda kendi tasarımımız olan LED10 hazır tabela ürünlerimizi tanıttık. Bu tabelalarımızın en önemli özelliği, hazır olmaları, istendiğinde hemen alınıp ve prize takıp kullanılabilmeleri. Ayrıca LED10 hazır tabelalarımız, 1,5 – 2cm gibi bir kalınlıkta homojen ışık dağılımı sağlamaktadır. Çok ince ve hafif olmaları nedeniyle, vitrin camlarına rahatlıkla asılabilmektedirler. Işıkları eski neon tabelalardaki gibi çok tatlı ve canlı renkler vermektedir. Yüzlerce sektöre hitap eden tabelalarımız mevcuttur. LED10 hazır tabelalar tasarıma çok açık bir ürün olduğu için, her an farklı sektörler için yeni tabelalarımız tasarlanmaya devam etmektedir.

Bu yıl fuarda ilk defa lanse ettiğiniz çözümler oldu mu? Bunlar hakkında bilgi verir misiniz?

Led10 Hazır harf ve rakam ürünlerimiz bu yıl ilk olarak müşterilerimizin beğenisine sunuldu ve oldukça fazla ilgi gördü. Bu ürünlerimizle müşterilerimiz, kendi tabelalarını satın aldıkları harflerle hem zahmetsiz hem de çok ucuza yapabiliyorlar.

Sign İstanbul ziyaretçilerinin ürünlerinize ilgisi nasıldı? Fuarda önemli satış anlaşmaları oldu mu?

İstanbul ve diğer illerden, özellikle reklamcılar ürünlerimize çok ilgi gösterdiler. Birçoğu numune alımı yaptı ve fuar sonrasında da, fuarla bağlantılı siparişlerimizi yapıyoruz. Reklamcılara ürünlerimizi LED’siz, yani boş olarak verip, geri kalan kısmını kendilerinin yapmalarına ve böylece ürünü daha ucuza imal edebilmelerini sağlamamızın da bunda katkısı çoktur.

Yakın zamanda portföyünüze ekleyeceğiniz yeni çözümler olacak mı?

Led10 hazır tabelalarımız genelde 40 - 60 cm ölçüleri arasında olan ürünlerdir.Ürünümüzün gördüğü ilgiden dolayı, hazır harf ve rakamlarımızın daha büyük ölçülerini yapmayı planlıyoruz. Tabii tamamen farklı ürünler için sürekli Ar-Ge çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.

Son olarak eklemek istediğiniz noktalar var mı?

Görüştüğümüz bazı kişiler, sektörlerinde çok yenilik olmamasından şikayetçiler, bazıları ise memnun. Benim fikrimi sorarsanız, reklamda sınır yoktur. Hayal gücümüz var oldukça yenilikler devam edecektir. Önemli olan, sadece yurtdışından kopyalayarak değil, çalışarak da yenilikler üretebilmektir.Bu içerik 2258 defa okundu.