Fiberlast’tan Sign İstanbul’da Son Teknoloji Fiber Lazer Çözümler

Fiberlast’tan Sign İstanbul’da Son Teknoloji Fiber Lazer Çözümler
Sign İstanbul Fuarı’na katılan Fiberlast, kendi özgün tasarımı olan fiber lazer çözümleri ile sektörden yoğun ilgi gördü.


Fiberlast, bu sene üçüncü defa katıldığı Sign İstanbul Fuarı’ndan memnun ayrıldı. Özellikle yerli ziyaretçi açısından beklentilerilerine ulaştıklarını dile getiren firma Satış ve Pazarlama Direktörü Aykut Altınkaynak, fuarda sadece reklama yönelik bir ziyaretçi kitlesi olduğunu promosyon sektörüne de ağırlık verilerek katılımcılarının ve ziyaretçilerinin de artmasını dilediklerini ifade etti.

Altınkaynak, fuar katılımları hakkında şunları söyledi: “Kendi tasarladığımız ve ürettiğimiz lazerleri kullanarak son kullanıcıya sunduğumuz markalama cihazlarının sunduğu çok önemli avantajlar mevcuttur. Bunların en başında, müşteri odaklı çalışabilmek, müşteri istekleri doğrultusunda özel uygulamalara yönelik adaptasyon, ileriye dönük cihaz upgrade imkanları, yerinde ve hızlı teknik destek sayılabilir. Mevcutta ortalama güçleri 10W’dan başlayıp 50W’a kadar olmak üzere değişik güç seviyelerinde markalama kazıma işlemleri için lazer ürünlerimiz mevcuttur. Yakın zamanda 75W ve 100W seçeneklerimiz piyasada olacaktır. Entegratör firmalardan en önemli farkımız, bu seçeneklerden hangisini tercih ederseniz edin, istenildiği zaman mevcut cihazınızı bir üst güç seçeneğine upgrade edebilir olmamızdır.

Fiberlast, ODTÜ Teknokent’te yerleşik olup fiber lazer alanında teknoloji geliştirmekte ve üretmektedir. Geliştirdiği fiber lazerler tamamen firmanın özgün tasarımı olup fiber lazer tasarlayan Türkiye’de tek, dünyada da sayılı firmalar arasında yer almaktadır.”Bu içerik 2333 defa okundu.