18 Haziran 2018 Pazartesi 01:18
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
09 Kasım 2017 Perşembe 01:28

BRK Makine Sign İstanbul Fuarı’nda CNC Kesici Takımlarını Tanıttı

Sign İstanbul Fuarı’na katılan BRK Makine, kendi bünyesinde üretimini yaptığı CNC kesici takımlarını ziyaretçilerle buluşturdu.
BRK Makine Sign İstanbul Fuarı’nda CNC Kesici Takımlarını Tanıttı

Sign İstanbul Fuarı’nda CNC kesici takımlarının yanı sıra, ilk defa lanse ettiği R3 ebatlama bıçaklarını da fuarda müşterilerine sunan BRK Makine, fuardan oldukça memnun ayrıldı. Yoğun ve verimli bir fuar geçirdiklerini dile getiren BRK Makine Genel Müdürü Burak Ersoy, fuarda sergiledikleri çözümler hakkında şu şekilde bilgi verdi: “Kendi bünyemizde ürettiğimiz CNC kesici takımları karbürden üretilmektedir ve CNC makine kullanılan her sektöre hizmet vermektedir. BRK Makine olarak müşteri istekleri doğrultusunda özel CNC kesici takımlar üretmemiz ve birinci sınıf hammadde kullanıyor olmamız firmamızın sunmuş olduğu bir avantajdır.”

Bu yıl fuarda ilk kez R3 ebatlama bıçaklarınızı sergileyen firma, bu ürünleri fuarda sergilemek için özel olarak üretti. Bıçaklar, hem pah kırıp hem kesim yapabiliyor. Ürün, kullanıcıları iki CNC freze ucu maliyetinden ve işi iki kerede yaparak zaman kaybından kurtardığı için fazlasıyla tercih edilen bir ürün oldu.

Burak Ersoy fuarla ilgili olarak son olarak şunları söyledi: “Maliyet fiyatlarının artmış olması sektörü negatif etkilemesine rağmen sektörün uzun vadede olumlu ilerleyeceğini düşünüyorum. Bu anlamda gelecek yıl fuarın tüm katılımcılar için yoğun ve olumlu geçmesini temenni ediyorum.”

Bu haber toplam 1648 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.