Ayka Makine Sign İstanbul’da Metal Kesim Makinelerini Tanıttı

Ayka Makine Sign İstanbul’da Metal Kesim Makinelerini Tanıttı
4-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan Ayka Makine, fuarda metal kesim makineleri ile inci çakma makinelerini ziyaretçilere tanıttı. Fuar hakkında görüşlerini almak üzere Ayka Makine Yetkilisi Bahar Yılmaz ile konuştuk.


Sign İstanbul Fuarı firmanız için nasıl geçti? Fuarda tanıttığınız çözümler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Fuar katılımcı ve ziyaretçisinin geçtiğimiz yıllara kıyasla daha yoğun olduğunu gözlemledik. Ayka Makine olarak, katıldığımız fuarlar yoğun geçiyor ve her zaman güzel sonuçlar elde ediyoruz. Firmamızın 19 yıllık tecrübesi ve bilgi birikimi yeni ziyaretçilerle birleşince, güzel ve verimli bir fuar geçiriyoruz. Firmamız uzun yıllar lazer kesim makinaları ithalatı yapmış ve yaklaşık 10 yıldır Türkiye’de yerli üretim yapan bi firmadır. Firmamız, lazer kesim makinleri ve yedek parçaları, fiber marklama lazerleri, galvo lazerler, fiber metal kesim makineleri ve yedek parçalarının yanı sıra yeni ürün sınıfımız olan inci çakma makinelerinde de 7/24 teknik servis ve satış hizmeti vermektedir. Bu yıl fuarda da bünyemize portföyümüze yeni eklenen metal kesim makineleri ve inci çakma makinelerini sergiledik.

Fuarı görüşmelerinize istinaden, sektörün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Sektör geniş bir yapıya sahip, bu yüzden gün geçtikçe satışlarımızın çoğalmasının yanı sıra birçok yeni firmaların da lazer sektörüne giriş yaptığını görüyoruz. Bu durum birçok firma için risk teşkil edebilir elbette; ancak biz bundan etkilenmeden gün geçtikçe daha da büyümeye ve güçlenmeye başladık. Bu da markamızın ve firmamızın en büyük başarısıdır.Bu içerik 2507 defa okundu.