Olbia Printer’dan Sign İstanbul’da Sektörün İhtiyaç Duyduğu UV Baskı Çözümleri

Olbia Printer’dan Sign İstanbul’da Sektörün İhtiyaç Duyduğu UV Baskı Çözümleri
4-8 Ekim tarihlerinde düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılan Olbia Printer, bu yıl fuarda UV baskı çözümlerini ziyaretçilere tanıttı. Biz de fuar hakkında değerlendirmelerini almak üzere Olbia Printer Yetkilisi Cumhur Cesur ile görüştük.


Sign İstanbul Fuarı firmanız için nasıl geçti? Fuarda tanıttığınız çözümler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Sign İstanbul Fuarı’nın firmamız açısından son yılların en iyi geçen fuarı olduğunu söyleyebilirim. Firmamızın sergilemiş olduğu ürünlere ziyaretçilerin gösterdiği ilgiden oldukça memnun kaldık. Bu yılki fuarda hem ziyaretçilerin hem de katılımcıların UV yazıcılara olan ilgisinin arttığını da söyleyebiliriz. Fuarda sergilediğimiz yazıcılar, UV LED teknolojisi ile tüm sert ve esnek zeminlere baskı yapabilme imkanı sağlıyor. Yani cam, Mdf, deri, Alüminyum, seramik, pleksiglas, dekota gibi aklımıza gelen hemen hemen her çeşit cisme çok düşük boya maliyetleri ile baskı yapabilme imkanı sağlıyor.

Bu da hem maliyet hem de zaman açısından tasarruf sağlamış oluyor. Bu yıl fuarda ilk defa sergilediğimiz, aynı anda beyaz, CMYK ve lak baskısı yapabilen, hem flatbed hem rulo olarak kullanma imkanı sağlayan hybrid yazıcımız büyük ilgi gördü. Ayrıca bu yıl ilk kez sergilediğimiz bir diğer çözümümüz ise, baskı alanı 90cmX60cm olan ve endüstriyel baskı kafalarına sahip, Türkiye’de tek Ricoh Gen4 serisi yazıcımız da ziyaretçiler tarafından çok beğenildi.Bu içerik 1922 defa okundu.