17 Temmuz 2018 Salı 20:08
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
12 Ekim 2017 Perşembe 10:31

Özgür Reklam Ürünleri Doğru ve Kaliteli Ürünü Pazarla Buluşturmaya Devam Ediyor

2014 yılından bu yana reklam malzemeleri satışı yapan Özgür Reklam Ürünleri, Türkiye’nin önde gelen reklam malzemelerinin bayiliğini yürüterek, doğru ve kaliteli ürünleri reklam üreticileriyle buluşturuyor.
Özgür Reklam Ürünleri Doğru ve Kaliteli Ürünü Pazarla Buluşturmaya Devam Ediyor

2014 yılından bu yana reklam malzemeleri satışı yapan Özgür Reklam Ürünleri, Türkiye’nin önde gelen reklam malzemelerinin bayiliğini yürüterek, doğru ve kaliteli ürünleri reklam üreticileriyle buluşturuyor. Biz de firmanın bugüne kadar yürüttüğü faaliyetler ve geleceğe dönük hedefleri hakkında Özgür Reklam Ürünleri firma sahibi Özgür Şenel Kalkancı ile görüştük.

Özgür Reklam Ürünleri firmasının kuruluşu ve faaliyet alanları hakkında bilgi verebilir misiniz?

Özgür Reklam 2000 yılında reklam üretim atölyesi olarak kuruldu. Gelişen ve değişim gösteren reklam sektörüne hizmet vermek amacıyla 2014 yılında reklam malzemeleri satış ofisimizi hizmete açtık. Reklamcılık sektörü ekonominin tam ortasında olup ekonomi ile paralel seyreden bir sektördür. Ülkemizde ve dünya ekonomilerinde itici bir güç olan reklam sektörü, yaptığı çalışmalar ile diğer sektörleri hareketlendirme potansiyeline sahiptir. Firmamız doğru ve kaliteli ürünleri sektöre temin ederek, verimli ve istikrarlı bir ekonomi yaratmak için çalışmaktadır. Firmamız reklam sektöründeki yenilikleri müşterilerine sunmak, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda doğru ürün ve makinelerin seçilmesine yardımcı olmak, dürüstlük ilkesinden ve hizmetlerinden ödün vermeden kaliteyi arttırmak için konusunda uzman kadrosu ile sektöre hizmet vermekte ve bundan kıvanç duymaktadır.

Hangi firmaların bayiliklerini yürütmektesiniz?

Özgür Reklam Malzemeleri, kuruluşundan bu yana sektöre güçlü ve kalteli ürünler sunan sektörün önemli markalarından X-roland, Akpolimer, Unifol, Frimpeks, Birleşik Akrilik, Akpa Alüminyum ve Free Ink markalar ile çalışmaktadır.

Türkiye’nin hangi bölgelerine hizmet vermektesiniz? Hedefte hangi bölgeler var?

Tüm Türkiye genelinde ürün satışlarımız mevcuttur. Yurtdışına da ürün temin etmekte olup, hizmet verdiğimiz ülkelere yenilerini ekleyerek pazarımızı büyütmeyi planlıyoruz.

Bu yıl itibariyle ürün portföyünüze eklediğiniz yeni ürünler oldu mu? Varsa ürün detaylarını öğrenebilir miyiz?

Kendi ithalatımız olan 1,5w mercekli plus modül LED ürünler, X-Roland marka Epson Dx5 baskı kafasına sahip dijital baskı makinesini ve Teneth marka plotter makinelerimizi portföyümüze ekledik. Bu ürünler şu anda stoklarımızda mevcutur.

Rakip firmalarınıza kıyasla, Özgür Reklam Ürünleri’nin müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar nelerdir?

Uygun fiyat, kaliteli ürün, güçlü stok anlayışından yola çıkarak, CNC kesim, lazer kesim ve ebatlama makinelerimiz ile müşterilerimizin kesim ve ebatlama işlemlerini bünyemizde çözüp teslim ediyoruz. Bu işlemler birçok müşterimizin işlerinin hızlı gerçekleşilmesi ve tüm işlemlerin tek bir noktadan gerçekleşmesini sağlayarak daha kısa sürede iş teslimi sağlıyor.

Yılın son çeyreğine giriyoruz. 2017 sizin için nasıl geçti? Yılın geri kalanına dair planlarınız nelerdir?

Bize göre, 2017 yılı daha çok var olana sahip çıkma yılıydı. Genel itibariyle çok riskli bir yıl olduğu için sağlam müşterilerimizi muhafaza etmek bizim için önemliydi. Aynı zamanda piyasada malum olaylar neticesinde etkilenebilecek firmaları gözlemleyerek zarar görmeden bu süreci yönetebilmek daha önemliydi. 2017’nin ilk yarısı ikinci yarısına göre daha başarılıydı; fakat ikinci yarısından sonra, bütün sektörlerde bir bekleme ve anlama süreci gelişti. Yine de bu yılı ekonomik olarak ve ülke olarak olduğu kadar, sektörümüz açısından da en az hasar ile atlattığımıza inanıyorum.

Son olarak eklemek istediğiniz noktalar var mı?

Umarım 2017 yılı ve sonrası ülkemiz ve biz vatandaşları için umut ve güzel bir gelecek vadeden bir şekil alır ve hepimizin güvenli, üretken ve güçlü yarınlara kucak açmasına olanak sağlar.

Bu haber toplam 1871 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.