17 Temmuz 2018 Salı 20:07
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Ekim 2017 Çarşamba 21:48

Fujifilm Uvijet UV Mürekkeplerine Greenguard Sertifikası

Fujifilm’in çevre sorumluluğu konusundaki kararlılığı neticesinde, Uvijet UV portföyündeki 14 mürekkep, UL Greenguard sertifikasına sahip oldu.
Fujifilm Uvijet UV Mürekkeplerine Greenguard Sertifikası

Yaygın kabul gören Greenguard akreditasyonunu elde etmek için mevcut kriterler, dünyanın en katı emisyon standartları arasındadır. UL Greenguard Sertifikalı ürünler, daha sağlıklı kapalı mekan ortamları yaratmak için, daha sıkı üçüncü parti kimyasal yayılım standartlarını karşılamak amacıyla bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Geniş formatlı inkjet baskı makinelerine yönelik olan Fujifilm Uvijet UV mürekkepleri düşük kokulu, düşük emisyonlu mürekkepler olup canlı, yüksek kaliteli görüntüler elde edilmesini sağlar.

Fujifilm Pazarlama Müdürü Mike Battersby, konuyla ilgili şunları söylüyor: “Birçok endüstride daha sağlıklı ürünler ve çalışma ortamları oluşturmak için giderek artan bir talep var ve düzenlemeler de buna göre değişiyor” diye belirtiyor ve sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Düşük emisyonları nedeniyle UL tarafından kabul edilen 14 adet Uvijet mürekkebini piyasaya sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Tutkumuz, ‘sıfır çöp depolayan’ çevre dostu ürünler üretmekle ilgilidir. Broadstairs merkezli İngiliz fabrikamız, kendi elektrik enerjisini kendi tesisimizdeki 800 adet zemin montajlı güneş paneli vasıtasıyla üretiyor ve bu da üretim ekipmanlarımızın yüksek verimliliğini artıyor.” “İşimizi bu şekilde yürütmek, ısı enerjisini korumamıza ve yeniden kullanmamıza, iç karbon ayak izimizi azaltmamıza ve aynı avantajları müşterilerimize iletmemize yardımcı oluyor.”

“Aşağıda listelenen Uvijet UV mürekkepleri için UL Greenguard sertifikasının elde edilmesi, kimyasallar konusundaki politikamıza bağlılığımızı gösteriyor: sağlık, güvenlik ve çevre için tasarlanacak ve müşterilerimizin, kullandıkları inkjet mürekkeplerin düşük emisyonlu olarak sertifikalandırılmıştır. Test tamamlandığında Uvijet ürün gamında bulunan diğer mürekkeplerin aynı akreditasyona ulaşmasını umuyoruz” dedi.

Fujifilm Uvijet UV mürekkepleri şunları içeriyor: Uvijet KA, Uvijet KI, Uvijet KN, Uvijet KO, Uvijet KV, Uvijet LF, Uvijet LL, Uvijet OB, Uvijet OL, Uvijet OW, Uvijet OZ, Uvijet ABD, Uvijet WH ve Uvijet WI.

Bu haber toplam 1998 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.