17 Temmuz 2018 Salı 20:13
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
11 Ekim 2017 Çarşamba 21:39

Çağdaş Kağıt’tan Yüksek Kaliteli AFYA® Süblimasyon Transfer Kâğıtları

Çağdaş Kağıt firmasının kendi üretimi olan AFYA® Süblimasyon Transfer Kâğıtları, yüzeyindeki özel formülü sayesinde minimum gramaj ile maksimum kalite sunmaktadır.
Çağdaş Kağıt’tan Yüksek Kaliteli AFYA® Süblimasyon Transfer Kâğıtları

Ülkemizde hızla gelişen tekstil sektöründe talep gören AFYA® Süblimasyon Transfer Baskı kâğıtları, kalitesi, fiyat avantajı ve müşteri memnuniyeti ile tercih sebeplerinden biri olmaya devam ediyor. Çağdaş Kağıt firmasının kendi üretimi olan AFYA® Süblimasyon Transfer Kâğıtları, yüzeyindeki özel formülü sayesinde minimum gramaj ile maksimum kalite sunmaktadır. Tekstil baskıda hızlı kuruma özelliği ile mükemmel baskı imkânı sunan bu ürünler, aynı zaman da kaplamalı olarak 65gr, 55gr, 45gr ve 35 gr olarak tedarik ediliyor.

Firmanın ürün gamında ayrıca forma ve spor malzemeleri için 65 gr ve 55 gr yapışkanlı kağıtlar da bulunmaktadır. Piyasa ve müşteri taleplerine uygun kalitede ürün geliştiren Çağdaş Kağıt, bu ürünler ile kullanıcıların süblimasyon kâğıdı kullanım alanlarına ve baskıya uygun olarak en iyi sonuçları elde etmesini hedefliyor.

Çağdaş Kağıt ürünlerinin birçok yerli ve yabancı firma tarafından tercih edilmesinin başında; güvenirliğinin yanı sıra kalitesinin yüksek olması, mükemmel sonuçları elde etmesi ve müşterilerinden gelen taleplere hızlı cevap ve servis veriyor olmasıdır. Kusursuz renk ve detayların elde edilebileceği kağıtlar ile desenler polyester ve saten gibi kumaşlara kolaylıkla transfer edilebiliyor.

Afya Kağıtları, bugün birçok ülkede ve Türkiye’de, ürünlerin bilinirliği, kalitesi ve uygun fiyat avantajı ile süblimasyon sektöründe hızla büyüyen bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir

Bu haber toplam 3039 defa okunmuştur
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.