17 Temmuz 2018 Salı 20:16
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 11:13

LEDU Sektöre Heyecan Getirecek Aydınlatma Çözümleri ile Sign İstanbul’da

4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılacak olan LEDU, fuarda başta tekstil kasa malzemeleri olmak üzere sektöre heyecan getirecek tüm aydınlatma çözümlerini tanıtacak. Biz de fuar katılımları hakkında bilgi almak üzere LEDU Grup Satış Müdürü Mehmet Göğercin ile görüştük.
LEDU Sektöre Heyecan Getirecek Aydınlatma Çözümleri ile Sign İstanbul’da

4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Sign İstanbul Fuarı’na katılacak olan LEDU, fuarda başta tekstil kasa malzemeleri olmak üzere sektöre heyecan getirecek tüm aydınlatma çözümlerini tanıtacak. Biz de fuar katılımları hakkında bilgi almak üzere LEDU Grup Satış Müdürü Mehmet Göğercin ile görüştük.

Öncelikle 2017 yılının ilk dokuz ayında firmanızda ne gibi gelişmeler var bilgi alabilir miyiz? Geçen sürece dair sektörün hareketliliğini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ledu, kuruluşundan beri hızla büyüyen tekstil kasa talebinde sektörün lokomotifi oldu. Ulusal ve global markaların projelerinde reklam üreticileri ile iyi bir partner oldu ve pazarın hızla büyümesinde en büyük etken oldu. Sektörde katma değer yaratacak şekilde ürün gamını geliştirmeye devam ediyor. Hem kurumsal iletişim hem de ticari pazarlama olarak büyük avantajlar sağlayan tekstil kasalar yaygınlaşmaya devam edecektir. Önceki yıllara göre çok daha fazla firmadan dönüş alıyoruz. Malzeme çeşitliliği ve kalitenin yanında yüksek stok seviyeleri de tedarik açısında kritik seviyeye geldi. Ledu olarak bu konuda öngörülü hareket ederek tüm müşterilerimize destek veriyoruz.

Sign İstanbul Fuarı’nda öne çıkacak ürünler hakkında bilgi alabilir miyiz?

Önceki fuarlardaki gibi tekstil kasa malzemelerimizi yenilenen ürünlerle birlikte sergileyeceğiz. Bunun yanında sektöre heyecan getireceğini düşündüğümüz çözümler de yer alacak aydınlatma çözümlerimiz de standımızda yer alacak.

Kısaca özetlersek kumaş bölümünde UV, Dye Sub, latex ve solvent türevi baskılara uygun, ışıklı ve ışıkısız kumaşlar, iç ve dış mekan seçenekleri ile zengin bir çeşitliliğe sahip olacak. Ayrıca kumaşlar üzerinde uygulanan farklı baskı metotları, görsel sunumları güçlendirecek. Tekstil kasa profillerinde ürün çeşitlerimizi ikiye katladık. Pazarda ortaya çıkan ihtiyaçlara göre farklı kasa tiplerini sunacağız. Bununla birlikte standın en çok ilgi çekecek profilinin, boru ve büküm örnekleri olmasını bekliyoruz. LEDU Led çeşitleri büyük küçük birçok projede yıllardır yoğun bir şekilde kullanılıyor. Müşteri memenuniyeti konusunudaki hassasiyetimile birlikte pazarın rekabetçi yapısını göz önüne alarak ürün kırılımlarını arttırdık.

Fuarda standınızda sergilenecek diğer çözümler neler?

Reklam sektöründeki farklı uygulama alanlarına yönelik çözümlerimizde bu standa yer alacak. Aydınlatmada LED&akrilik, LED&kumaş kombinasyonları ile doyurucu bir stand hazırladık. Duvar giydirme, dış mekan uygulamalarındaki destekleyici ürünler ile kampanyalı ürünler de standımızda yer alacak.

Bu yıl Sign İstanbul Fuarı’nda ziyaretçi ve katılımcı açısından beklentileriniz nedir?

Ülkemizde fuar kültürü yıllar geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Dünyanın çeşitli ülkelerinde reklam fuarları yapılıyor. Bizim fuarlarımızda artık dünya için takip edilmesi gereken öncelikli fuarlar arasında yer alıyor. Organizatör, katılımcı ve ziyaretçi üçlemesinde etkinliğin daha da artacağını düşünüyorum.

2017’nin son çeyreğinde ve 2018 yılında hedef ve stratejileriniz hakkında bilgi verebilir misiniz? Yeni yatırımlar, yeni iş birlikleri veya yeni ürünler söz konusu mu?

Tekstil kasa malzemeleri konusunda sektördeki lider pozisyonumuzu geliştirmeye devam edeceğiz. Ürün çeşitliliği baskı hizmetleri ve yan ürünler konusunda Ar-Ge çalışmalarız devam ediyor. Yeni kumaş display ürünlerimizin sezona damga vuracağına inanıyoruz. Ürün geliştirmelerini kendi içimizde yaptığımız için ihtiyaçlara göre profesyonel çözümler ortaya çıkıyor. Stads markası Ledu kalitesi ile reklam sektörüne farklı bir bakış açısı kazandıracak.

Son olarak eklemek istediğiniz bir konu var mı?

Türkiye pazarı için kendi alanımızın henüz büyüme başlangıcında olduğunu düşünüyoruz. Bu bilinçle pazardaki yapısal gelişimleri yakından izliyoruz. Tekstil kasa üretimi her yıl katlanarak artıyor. kasa üretimi kumaş tüketimini de hızla arttırıyor. Bu büyüme trendi içinde temel politikalarımızdan asla vazgeçmiyoruz. Ledu kaliteli ürünleri doğru fiyattan pazara sunmaya devam edecek. Bu konuda herkes ile işbirliği içinde kalmayı hedefliyoruz

Bu haber toplam 1919 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.