17 Temmuz 2018 Salı 20:21
English Page
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
02 Ekim 2017 Pazartesi 10:55

Met Etiket Geniş Ürün Yelpazesi ile Sign İstanbul’da

4-8 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan Sign İstanbul Fuarı’nda bir kez daha yer alacak olan Met Etiket, fuarda temsilciliğini yürüttüğü geniş ürün yelpazesi ile ziyaretçilerle buluşacak.
Met Etiket Geniş Ürün Yelpazesi ile Sign İstanbul’da

Met Etiket, dijital baskı, açıkhava reklamcılık alanında lider markaları bünyesinde distribütör kimliğiyle barındırmaya devam ediyor. Bu markaları bir kez daha Sign İstanbul’da ziyaretçilerle buluşturacak olan firma, 12’inci salonda kağıt grubu başta olmak üzere tüm ürün gamını sektörle buluşturmaya hazırlanıyor. Sign İstanbul fuarının açıkhava reklam sektörü için oldukça önemli bir platform olduğunu dile getiren Met Etiket Satış ve Pazarlama Müdürü Ersel Akbaş, fuara bu yıl daha çok katılım olmasını beklediklerini dile getiriyor.

Fuar stantları ile ilgili olarak Akbaş sözlerine şu şekilde devam ediyor: “Bu yıl daha sade ve daha rahat bir konsept hazırladık. Ürünlerimizi de bu mantıkta sergileyeceğiz. Bu yıl, açıkçası Met Etiket olarak yeni ürünlerle sektöre hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu yıl öncelikli amacımız, değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlayabilmek. Ürün olarak önceliğimiz distribütörlüğünü yaptığımız kağıt gruplarını uygulamalı olarak tanıtmak.”

Kağıt grubunda, dünyanın tek döner pano kağıt üreticisi olan LahnPaper firmasının Pretex megalight (ışıklı döner pano) kağıdını tek Türkiye distribütörü olan Met Etiket, Lenzing firmasının Blueback (billboard) kağıdını ve Vilaseca marka Citylight (Raket) kağıdını sektöre sorunsuz stok gücüyle sunuyor. Megalight kağıtları, kullanım alanı ve mecra firmalarının şartları gereği özel üretilen, yerine farklı yada benzer bir materyal kullanılamayan, aksi halde panolara ve kendisine zarar verebilecek hassasiyette üretilen kağıttır. 120gr. kalınlığında, 2,00 m.-2,53m.- 2,55m. X 200m ebatlarında üretilen ürün, mekanizmaya vereceği zararları, asılmama ve askıdan geri dönme gibi olası ihtimalleri ve bunların vereceği zararları göz önünde bulundurarak, sektör tüketicilerine sorunsuz bir çözüm sunuyor.

Akbaş son olarak şunları kaydetti: “Met Etiket sektörde 20’inci yılını başarıyla geride bırakmış, özel ve faydalı projelere imza atmış, her zaman ilklerin öncüsü olmuş, güçlü ve yenilikçi bir firma. Özellikle kağıt grubumuzu daha iyi anlatmak ve yanlış bilinenleri düzeltmek adına bu grubun pazarlaması ve tanıtımına çok daha fazla özen gösteriyoruz.

Özellikle dijital baskı kağıtlarında sektörün yanlış bildiklerini düzeltmeyi ve doğru ürünün doğru kullanıcıyla buluşmasını hedefliyorum. Bu amaçla ve ayrıca bir kez daha sektörle buluşmak adına Sign İstanbul Fuarı’nda yer alacağız.”

Bu haber toplam 1792 defa okunmuştur
Etiketler: , ,
Tüm Hakları Saklıdır © 2013 SignGraphic | Kaynak gösterilse dahi izinsiz içerik kopyalanamaz.